Siekdami teikti geriausią patirtį, įrenginio informacijai saugoti ir (arba) pasiekti naudojame tokias technologijas kaip slapukus. Jei sutiksime su šiomis technologijomis, galėsime apdoroti duomenis, tokius kaip naršymo elgsena arba unikalūs ID šioje svetainėje. Nesutikimas arba sutikimo atšaukimas gali neigiamai paveikti tam tikras funkcijas ir funkcijas.
Techninė saugykla arba prieiga yra griežtai būtina siekiant teisėto tikslo – sudaryti sąlygas naudotis konkrečia paslauga, kurios aiškiai paprašė abonentas arba naudotojas, arba tik tam, kad būtų galima perduoti ryšį elektroninių ryšių tinklu.
Techninė saugykla arba prieiga yra būtina teisėtam tikslui išsaugoti nuostatas, kurių neprašo abonentas ar vartotojas.
Techninė saugykla arba prieiga, kuri naudojama tik statistiniais tikslais.
Techninė saugykla arba prieiga, kuri naudojama tik anoniminiais statistikos tikslais. Be teismo šaukimo, jūsų interneto paslaugų teikėjo savanoriško įsipareigojimo ar papildomų įrašų iš trečiosios šalies, vien šiuo tikslu saugoma ar gauta informacija paprastai negali būti naudojama jūsų tapatybei nustatyti.
Techninė saugykla arba prieiga reikalinga norint sukurti naudotojo profilius reklamai siųsti arba sekti vartotoją svetainėje ar keliose svetainėse panašiais rinkodaros tikslais.
iš to blogo nebus nieko gero..Ar kada girdėjot ką žalieji realaus dirba Klaipėdoje? Kad kviečia žmones jūroj maudytis ar gatvėm bėgioti? Čia yra ne rimtos partijos rimti darbai. Pamenu kad iš pradžių jie dar kvietė žmones į susitikimus, viena bobutė sakė kad net buvo sudarę iš tų miestiečių rūpimų sričių komitettus..Išėjo iš didelio debeso mažas lietus .Kaip PIŠ-o Piššššas:D) Tik dar blogiau. Ligita irgi tokia. Kaip Kirkutis ar Kepenas :D) trins makaronus ir be šnekų iš jų nieko nesulaksim
jei vadovaus L.Girskienė , Klaipėdos LVŽS gretas , papildys ir mūsų šeima .
Ar tai bus naujas klanas?
Mūsų šeima yra LVŽS simpatikai . Žinome kaip seime dirba L.Girskienė , žinome balsavimus ir pasisakymus . Žinome darbą klaipėdiečiams. Skyrius pasitikėjo ponia Girskiene ir išrinko savo vadovu . Kitų narių nepažįstame , todėl malonu matyti – mūsų nuomonės dėl Girskienės sutapo . Mes taip pat pasitikime . Tik tiek . Apie savų klanus ? Jūs apie ką ? 🙂 Iš partinės patirties ?
Niekada.Stebiu seimo posėdžius,baisu,kaip ji nusišneka,dažnai pasiūlo tai,ko nemoka pristatyti net,ir patys valstiečiai nebalsuoja už tai.Visada puolanti visus,lekia prie mikrofono,nusišneka,neturi argumentų,dar ir faktus iškraipo.