Siekdami teikti geriausią patirtį, įrenginio informacijai saugoti ir (arba) pasiekti naudojame tokias technologijas kaip slapukus. Jei sutiksime su šiomis technologijomis, galėsime apdoroti duomenis, tokius kaip naršymo elgsena arba unikalūs ID šioje svetainėje. Nesutikimas arba sutikimo atšaukimas gali neigiamai paveikti tam tikras funkcijas ir funkcijas.
Techninė saugykla arba prieiga yra griežtai būtina siekiant teisėto tikslo – sudaryti sąlygas naudotis konkrečia paslauga, kurios aiškiai paprašė abonentas arba naudotojas, arba tik tam, kad būtų galima perduoti ryšį elektroninių ryšių tinklu.
Techninė saugykla arba prieiga yra būtina teisėtam tikslui išsaugoti nuostatas, kurių neprašo abonentas ar vartotojas.
Techninė saugykla arba prieiga, kuri naudojama tik statistiniais tikslais.
Techninė saugykla arba prieiga, kuri naudojama tik anoniminiais statistikos tikslais. Be teismo šaukimo, jūsų interneto paslaugų teikėjo savanoriško įsipareigojimo ar papildomų įrašų iš trečiosios šalies, vien šiuo tikslu saugoma ar gauta informacija paprastai negali būti naudojama jūsų tapatybei nustatyti.
Techninė saugykla arba prieiga reikalinga norint sukurti naudotojo profilius reklamai siųsti arba sekti vartotoją svetainėje ar keliose svetainėse panašiais rinkodaros tikslais.
Daug triukšmo dėl nieko. Dvi savaites audros nuvestas medis, suknežinęs suoliuką, pragulėjo. Jei jau yra noras piktintis – tai piktinkitės, kodėl dvi savaites atsakinga įmonė netvarkė, o ne liekite savo fantazijas. Mąstymą „įjunkite”.
Baikit, ponas! Sakot, audra medį išvertė? O kaip griūdamas medis sugebėjo šiukšliadėžę iš priešingos pusės apdaužyti ir nulenkti? Sakot, dvi savaites pragulėjo? Kaip čia buvo, kad nepamačiau, nors beveik kasdien ten vaikštau? Tiesa, esu žioplokas, bet miesto medžių bizniui žioplumo neprikiši. O čia toks dėkingas faktas jų propagandai! Pilnas eteris būtų jų giesmelių apie didelių medžių keliamą pavojų ir pan. Bet visi tylėjo. Keista!
O ,nudažytas suoliukas,šiaip pusę Klaipėdos suoliukų prašosi nudažomi…
Tai pasilinksmino veikėjai. Ką čia vieną medį pjaut,dar ir per suoliuką su pjūklu prasiėjo.