Pirmasis visiškai atviras naujienų portalas
2025-05-06 |
Centrinė projektų valdymo agentūra organizuoja atvirų durų renginių ciklą „UžmESk akį“. Vienas iš jų – apsilankymas Lietuvos jūrų muziejuje, kur bus galima ne tik sužinoti apie Baltijos jūros gyvūnus, bet ir iš arti pamatyti, kaip slaugomi bei sveiksta sužeisti ruoniai.
Gegužės 17 dieną muziejus kviečia lankytojus į Baltijos jūros gyvūnų reabilitacijos centrą. Tai – naujausias muziejaus padalinys, veikiantis nuo 2022 metų. Atvirų durų dienos renginio metu bus galima stebėti ruonių gyvenimą, aplankyti akvariumą ir pažinti jame gyvenančias žuvų rūšis.
Ekskursijų metu edukatoriai ir ichtiologai pasakos apie muziejaus akvariumuose gyvenančias įvairiausias žuvis ir kitus vandens gyvūnus. Lankytojų lauks įspūdingasis tunelis, kuriame galima stebėti virš galvos plaukiojančius, net iki trijų metrų ilgio užaugusius eršketus – muziejaus veteranus, kurie muziejuje jau apie 25 metus.
Visos ekskursijos yra nemokamos, tačiau dėl riboto vietų skaičiaus būtina išankstinė registracija. Registracija į renginį startuoja gegužės 7 d., 9 val.
Parengta pagal pranešimą spaudai
Parašykite komentarą