Pirmasis visiškai atviras naujienų portalas
2025-09-06 |
Šeštadienį Klaipėdos „Švyturio“ arenoje nuo ryto šurmuliuoja būrelių ir sporto mugė, subūrusi įvairių sričių būrelius, sporto šakas bei kūrybinių veiklų atstovus.
Lankytojai gali ne tik susipažinti su siūlomais užsiėmimais, bet ir patys sudalyvauti dirbtuvėse, edukacijose bei stebėti nuotaikingus pasirodymus. Mugė vyks iki 17 val., kviesdama vaikus ir paauglius atrasti naujas veiklas naujų mokslo metų pradžioje.

Aleksandros Studencovos nuotr.
Renginio metu netrūko nei šurmulio, nei veiksmo – būrelių spalvingi stendai viliojo prieiti, scenoje vyko įvairūs žaidimai, o vaikai bandė save įvairiausiose srityse. Netrūko nei juoko, nei smalsių akių.
„Tai puiki galimybė patirti, pamatyti, apsvarstyti gyvai, nes dažniausiai tik pirma treniruotė suteikia galimybę apsispręsti. O čia viskas vienoje vietoje“, – sakė mama Julija.
Tarp įdomesnių veiklų – HADO Lietuva pristatė papildytos realybės technologinį sportą, atkeliavusį iš tolimos Japonijos. Tai pirmasis tokio tipo žaidimas pasaulyje, neturintis analogų, ir jau žaidžiamas daugiau nei 40 šalių.

Aleksandros Studencovos nuotr.
„Akcentuojamės į bendrą fizinį parengimą, vikrumą, lankstumą, laviname kritinį bei strateginį mąstymą“, – pasakojo Rokas Kiulis, HADO Lietuva bendrasavininkas Baltijos šalyse. HADO priima vaikus nuo 7 metų, o jų filialuose dirba tik aukštąjį išsilavinimą turintys treneriai.
Mugėje netrūko ir klasikos – Klaipėdos baleto mokyklos šokio ir baleto mokytoja Airisė Gudonytė kvietė vaikus šokti baletą, šiuolaikinį šokį, o savaitgaliais – dalyvauti „Zuikių mokyklėlės“ užsiėmimuose.

Aleksandros Studencovos nuotr.
„Mane labiausiai sudomino fechtavimasis“, – sakė keturiolikmetė Eglė, išbandžiusi keletą veiklų.
Mugėje pristatyta ir sunkioji atletika – Lietuvos rinktinės vyr. treneris Vincas Šlevinskis kvietė prisijungti prie šios sporto šakos ir drąsino nebijoti sunkesnių, bet labai naudingų fizinių veiklų.

Aleksandros Studencovos nuotr.
Pasak organizatorių, tokios mugės tampa ne tik informatyviu, bet ir smagiu šeimos renginiu, žyminčiu mokslo metų pradžią.
Parašykite komentarą