Pirmasis visiškai atviras naujienų portalas
2025-10-31 |
Sulaukusi kelių partijos skyrių palaikymo, parlamentarė Lina Šukytė-Korsakė svarsto kandidatuoti kitą savaitgalį vyksiančiuose „Nemuno aušros“ pirmininko rinkimuose.
„Dar turiu laiko pagalvoti. Kiek žinau, iškėlė ne tik Klaipėdos skyrius, bet ir Klaipėdos rajonas. Žmonės turi pasitikėjimą, rinkimai turi būti demokratiški. Turbūt dalyvausiu“, – Eltai teigė L. Šukytė-Korsakė.
„Vakar turėjau susitikimą su vadovybe, turbūt neatsisakysiu“, – akcentavo ji.
„Kodėl gi ne“, – perklausta, ar pirmininko rinkimuose mes iššūkį R. Žemaitaičiui, tikino politikė.

Tuo metu „aušriečių“ vicepirmininkas Tadas Sadauskis tikina, jog dauguma skyrių iškėlė dabartinio politinės jėgos lyderio Remigijaus Žemaitaičio kandidatūrą.
„Lapkričio 8 d. vyks suvažiavimas. Skyriai jau pateikė savo nuomones ir kandidatus, yra trys (kandidatai – ELTA). Tai Remigijus Žemaitaitis, Daiva Žebelienė ir Lina Šukytė-Korsakė“, – teigė T. Sadauskis.
„Didžioji dauguma skyrių iškėlė Remigijų Žemaitaitį“, – pabrėžė jis.
Pasak T. Sadauskio, kandidatai savo sprendimą dėl kandidatavimo galės išsakyti kitą šeštadienį vyksiančiame suvažiavime.
Tiesa, R. Žemaitaitis dar spalio viduryje teigė sieksiantis antros kadencijos „Nemuno aušros“ pirmininko poste.
Tuo metu su D. Žebeliene penktadienį Eltai susisiekti nepavyko.
ELTA primena, kad „Nemuno aušra“ buvo įkurta 2023 m. lapkričio mėnesį. Partijos pirmininko pareigas nuo tada užima R. Žemaitaitis. Jo pavaduotojais šiuo metu yra Seimo nariai R. Puchovičius, T. Sadauskis, Kęstutis Bilius, L. Šukytė-Korsakė, D. Žebelienė, Daiva Petkevičienė.
„Nemuno aušra“ turi 35 skyrius skirtingose savivaldybėse.
Kopijuoti ir platinti ELTOS turinį bei raštiško ELTOS sutikimo draudžiama
Labai tinkanti i dešras…
kas vadovaus partijai – kolūkio fermos brigadininkas ar fermos melžėja??? 🙂