Pirmasis visiškai atviras naujienų portalas
2026-03-10 |
Sukčiai ir toliau šluoja klaipėdiečių kišenes. Šį kartą jiems ypač pasisekė – iš dviejų garbaus amžiaus moterų išviliojo net 87 335 eurus.
Policijos departamentas praneša, jog pirmadienį apie 13.10 val. į Klaipėdos policiją kreipėsi 77 moteris, kuri pranešė, jog kovo 4 d. jai būnant namuose paskambino nepažįstami kalbėję asmenys, kalbėję rusų ir lietuvių kalbomis. Jis prisistatė telekomunikacijos įmonės, banko darbuotojais ir policijos pareigūnais ir apgaulės būdu išviliojo 27 335 eurus.
Tą pačią dieną į pareigūnus kreipėsi ir 78 metų klaipėdietė, kuri nuo sukčių nukentėjo dar labiau. Jos teigimu, dar vasario mėn. jai paskambino irgi rusiškai bei lietuviškai kalbėję asmenys. Jie, prisistatę banko darbuotojais ir policijos pareigūnais, apgaulės būdu išviliojo apie 40 tūkst. eurų asmeninių lėšų bei apie 20 tūkst. eurų, pervestų iš kitų asmenų sąskaitų. Ji pinigus per kelis kartus pati atidavė į namus atvykusiems asmenims.
Abiem atvejais policija pradėjo ikiteisminius tyrimus dėl sukčiavimo.
Parašykite komentarą