Pirmasis visiškai atviras naujienų portalas
2023-05-04 |
Valstybės duomenų agentūros pateikiamais duomenimis, trečiadienį fiksuoti 102 nauji COVID-19 atvejai, iš kurių 30 žmonių užsikrėtė antrą kartą, trys – trečią. Klaipėdoje susirgo du miestiečiai.
Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje sumažėjo 28,6 proc., Klaipėdoje – 19 proc.
Pagal atvejų skaičių, per dvi savaites tenkantį 100 tūkst. gyventojų, Klaipėda per tris pozicijas pagerino savo padėtį ir dabar yra 17-oje vietoje tarp geriausiai besilaikančių šalies savivaldybių. Šis rodiklis uostamiestyje sumažėjo nuo 25 atvejų iki 23,7, o Lietuvoje jis sumenko nežymiai – nuo 41,8 atvejo iki 41,3.
Geriausioje pozicijoje su nuliniu rodikliu antra para yra Ignalinos rajonas, o blogiausia padėtis išlieka Visagine.
Naujausiais duomenimis, šalyje serga 1905 žmonės – 59 mažiau nei antradienį. Klaipėdoje sergančiųjų sumažėjo dviem – iki 61.
Trečiadienį nuo COVID-19 mirė vienas žmogus ir bendras mirčių skaičius jau siekia 9669, iš jų Klaipėdoje – 431.
Praėjusią parą šalyje paskiepyta 11 žmonių, tarp kurių buvo tik vienas klaipėdietis.
Parašykite komentarą