Pirmasis visiškai atviras naujienų portalas
2023-10-12 |
Valstybės duomenų agentūros pateikiamais duomenimis, trečiadienį Lietuvoje koronavirusinė infekcija patvirtinta 251 žmogui. Antrą kartą užsikrėtė 70 žmonių, 9 – trečią. Klaipėdoje susirgo 5 žmonės, vienas iš jų antrą kartą.
Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje sumažėjo 4,8 proc., uostamiestyje – 44,1 proc.
Klaipėdoje atvejų skaičius, per dvi savaites tenkantis 100 tūkst. šalies gyventojų, sumažėjo nuo 73,7 atvejo iki 68,4 ir uostamiestis tarp geriausius rodiklius turinčių savivaldybių jau yra 16-oje vietoje. Šalyje šis rodiklis sumažėjo nuo 118 iki 117,5 atvejų.
Blogiausia situacija Molėtų rajono savivaldybėje, o geriausioje pozicijoje atsidūrė Kalvarijos savivaldybė.
Šalyje praėjusią parą sirgo 4916 žmonių – 54 mažiau nei antradienį. Klaipėdoje sergančiųjų skaičius sumažėjo nuo 173 iki 166.
Praėjusią parą nuo COVID-19 mirčių nefiksuota, todėl bendras netekčių skaičius lieka – 9717. Klaipėdoje 428 mirčių skaičius nesikeičia nuo pavasario.
Trečiadienį šalyje paskiepyta 113 žmonių, 112 iš jų skiepijosi pakartotinai. Tuo metu Klaipėdoje pakartotinai paskiepyti du asmenys.
Parašykite komentarą