Pirmasis visiškai atviras naujienų portalas
2023-10-28 |
Valstybės duomenų agentūros pateikiamais duomenimis, penktadienį Lietuvoje koronavirusinė infekcija patvirtinta 425 žmonėms (96 atvejai – antriniai, 23 žmonės užsikrėtė jau trečią kartą). Tarp susirgusiųjų buvo 14 klaipėdiečių – vienas iš jų susirgo antrą kartą.
Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje padidėjo 23,4 proc., uostamiestyje – net 55 proc.
Klaipėdoje atvejų skaičius, per dvi savaites tenkantis 100 tūkst. šalies gyventojų, padidėjo nuo 96,4 iki 99,3 atvejo, uostamiestis tarp geriausius rodiklius turinčių savivaldybių pakilo iš 14 į 12 vietą. Šalyje šis rodiklis padidėjo nuo 176,4 iki 182 atvejų. Blogiausia situacija ir toliau yra Visagino rajono savivaldybėje, o geriausia padėtis dabar fiksuojama Švenčionyse.
Šalyje praėjusią parą sirgo 6781 žmonės – 415 daugiau nei prieš parą. Klaipėdoje sergančių padidėjo nuo 181 iki 194.
Praėjusią parą mirčių nuo COVID-19 nefiksuota ir bendras tokių netekčių skaičius išlieka 9733. Klaipėdoje 428 mirčių skaičius nesikeičia nuo pavasario.
Penktadienį šalyje paskiepyt 1549 žmonės (pirmą kartą skiepijosi 26, antrą – 14, trečią – 1509) pakartotinai skiepijosi. Klaipėdoje vienas žmogus skiepijosi antrą kartą, 60 – trečią.
Sėkmės visiems nesiskiepijantiems