Pirmasis visiškai atviras naujienų portalas
2023-11-25 |
Valstybės duomenų agentūros pateikiamais duomenimis, penktadienį Lietuvoje koronavirusinė infekcija patvirtinta 853 žmonėms, iš kurių 187 užsikrėtė antrą kartą, 39 – trečią. Tarp susirgusiųjų buvo 36 klaipėdiečiai ir tik du iš jų užsikrėtė antrą kartą.
Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje padidėjo 30,3 proc., uostamiestyje – 29,9 proc.
Klaipėdoje atvejų skaičius, per dvi savaites tenkantis 100 tūkst. šalies gyventojų, padidėjo nuo 317,1 atvejo iki 322,4 ir uostamiestis tarp blogiausius rodiklius turinčių savivaldybių jau yra 22 vietoje. Šalyje šis rodiklis padidėjo nuo 329,7 iki 341,7 atvejo.
Blogiausius rodiklius turinčių savivaldybių priekyje dabar jau atsidūrė Neringos savivaldybė, kurioje savaitinis rodiklis išaugo net 200 proc., nors pusiasalyje šiuo metu serga tik 22 gyventojai.
Geriausioje pozicijoje antra para yra Pagėgių savivaldybė.
Šalyje praėjusią parą sirgo 13 407 žmonės – 797 daugiau nei prieš parą. Klaipėdoje užsikrėtusiųjų skaičius padidėjo nuo 624 iki 659.
Praėjusią parą COVID-19 nusinešė dar tris gyvybes ir bendras tokių netekčių skaičius šalyje jau yra 9771. Iš jų 430 sudaro nuo šios infekcijos mirę klaipėdiečiai.
Šalyje penktadienį nuo COVID-19 buvo paskiepyta 762 žmonės, nuo gripo – 946.
Parašykite komentarą