Pirmasis visiškai atviras naujienų portalas
2023-12-05 |
Valstybės duomenų agentūros duomenimis, pirmadienį Lietuvoje koronavirusinė infekcija patvirtinta 2173 žmonėms, iš kurių 414 gyventojų užsikrėtė antrą kartą, 72 – trečią. Tarp susirgusiųjų buvo 113 klaipėdiečių: 12 užsikrėtė antrą kartą, 4 – trečią.
Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje padidėjo 17,1 proc., uostamiestyje – 12,6 proc.
Klaipėdoje atvejų skaičius, per dvi savaites tenkantis 100 tūkst. šalies gyventojų, padidėjo nuo 433,5 atvejo iki 465,8 ir uostamiestis tarp blogiausius rodiklius turinčių savivaldybių pagerino savo poziciją, atsidūrusi 16-oje vietoje. Šalyje šis rodiklis padidėjo nuo 436,5 atvejo iki 460,8.
Blogiausioje situacijoje po savaitgalio atsidūrė Neringos savivaldybė, kurioje šiuo metu serga 34 gyventojai, o geriausioje išlieka Švenčionių rajonas. Ketvirtoje vietoje tarp labiausiai sergančiųjų jau yra Palanga.
Šalyje praėjusią parą sirgo 16 741 žmogus – net 1487 daugiau nei prieš parą. Klaipėdoje užsikrėtusiųjų skaičius padidėjo nuo 824 iki 903.
Praėjusią parą mirčių nuo COVID-19 nefiksuotas ir bendras tokių netekčių skaičius išlieka 9797. Iš jų 431 sudaro nuo šios infekcijos mirę klaipėdiečiai.
Parašykite komentarą