Paminėjome Kovo 11-ąją

Mums rašo
Palmira Jurgilienė, direktorės pavaduotoja
2025-03-10

Pirmadienį, Kovo 11-osios išvakarėse, Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centre vyko Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 35-mečio minėjimas „Lietuva – tai mes“.

Šventę įprasmino Klaipėdos miesto mero Arvydo Vaitkaus dalyvavimas, kurio žodžiai priminė apie mūsų atsakomybę už šalies ateitį. Meras taip pat pabrėžė Ernesto Galvanausko, Lietuvos inžinieriaus, politinio bei visuomenės veikėjo, įtaką Lietuvos valstybės augimui.

Organizatorių nuotr.

Centro direktorė dr. Dalia Martišauskienė, dalindamasi šiltais sveikinimais, džiaugėsi mūsų laisve ir pabrėžė solidarumo su Ukraina svarbą.

„Būti laisviems – tai vertybė, kuria privalome dalintis ir saugoti kartu“, – sakė direktorė, skatindama mus nepamiršti bendrumo ir vienybės.

Klaipėdos „Aukuro“ choras užbūrė mus skambiais akordais, atlikdamas „Tautinę giesmę“ ir kitus kūrinius. Šios akimirkos sušildė širdis ir priminė, kodėl esame vieningi.

Žymos: | | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Miestas

Baigiamas Jūrininkų prospekto parkavimo projektas

Klaipėdos pietinėje dalyje gyvenantys miestiečiai netrukus galės atsikvėpti lengviau – Jūrininkų prospekto, Vingio, Mogiliovo, Lūžų bei Bandužių gatvių sankirtoje vykstantys ...
2026-06-22
Skaityti daugiau

Spyglys

Džiazo festivaliui – finansavimas su premija* (4)

Akylam Spyglio bičiuliui neprasprūdo pro akis, kad mūsų miesto meras Arvydas Vaitkus nusifilmavo vaizdo klipe kviesdamas į Klaipėdos pilies džiazo ...
2026-06-22
Skaityti daugiau

Spyglys

Kapitonai žengia į pragarą* (8)

Net du jūrų kapitonai pasiskelbė, kad labai nori būti Klaipėdos merais, tai yra, patekti į dangų, kuris dažnai politikoje virsta ...
2026-06-22
Skaityti daugiau



Pin It on Pinterest

Share This