Pirmasis visiškai atviras naujienų portalas
2025-08-08 |
Klaipėdos merui visai susisuko galvelė: jis pradėjo kas savaitę keisti savo paties įsakymus. Šįkart Arvyduks sublizgėjo dalydamas „pagalvės mokesčio“ pinigus. Ana va: meras rugpjūčio 7 dieną panaikino savo paties parėdymą, kurį buvo davęs… rugpjūčio 1 dieną. Vargas dėl proto ar jo trūkumo, taip sakant…

O tą pačią rugpjūčio 7 d. jis naujoviškai padalijo „pagalvės mokesčio“ pinigus. Naujame mero potvarkyje nurodoma, kad „pagalvės mokesčio“, kuris surenkamas už kiekvieną dūšią, apsinakvojusią Klaipėdoje, gali būti skiriamas Turizmo skyriaus ir Savivaldybei pavaldžių viešųjų ir biudžetinių įstaigų veikloms. Nieko naujo, taip sakant.
Tačiau atsirado naujas „atkato“ variantas: šis mokestis gali būti skiriamas ir „pagal kvietimą gautoms paraiškoms, fiziniams ir juridiniams asmenims, įgyvendinant viešos ir privačios partnerystės projektus, vystant traukos objektus ir su turizmu susijusias iniciatyvas sezoniškumui mažinti“.
Tokiu būdu meras atvėrė sau kelią dalyti „pagalvės mokestį“ savo draugužiams.
Spyglio moralas: mūsų mieste kvailių nėra, o meras… Ai, jį vis tie traukos objektai traukia…
*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio ir jo draugų humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos“ rubrikose.
Įdomu, kam klius daugiausia pagalvių 🙂 … ar ne geriausiems draugams… būtų įdomi sužinoti ?
Dar kylą klausimų)))