Kai artėjantys savivaldos rinkimai susuka galvą (4)

Politikų tribūna
Klaipėdos liberalai
2025-09-12

Politikai prieš rinkimus ypač mėgsta pasirodyti. Štai Seimo narė Ligita Girskienė vėl skubiai viešina naują „problemą“. Viešinti – laiko atsiranda, bet spręsti – ne visada.

Šį kartą kalbama apie 6 ha rezervinę teritoriją, priklausančią Klaipėdos uostui. Dar prieš pusmetį buvo pasiūlyta, kad Seimo narė inicijuotų įstatymą, leidžiantį šią teritoriją perduoti miestui. Bet vietoje to – nauji susitikimai ir tie patys pasvarstymai. Kol teritorija priklauso uostui, miesto galios ribotos.

Dar daugiau – politikė žada „spausti miesto valdžią“, nors miesto taryboje daugumą sudaro ir jos partiečiai iš valstiečių žaliųjų frakcijos. Gražu atrodyti rūpestingai, gražu plakatais apkabinti miestą… tik klausimas, ar jie ne už Seimo kanceliarines lėšas pagaminti, patarėjų išplatinti?

Į rinkimų šurmulį įsitraukia ir meras. Nors pats dar neseniai rėmė uosto plėtrą, dabar jau skelbia savo politinę nuostatą: „sunkiasvoris transportas – blogis“. Rimkų gyventojai klausia – kodėl jų problemos į tokią nuostatą netelpa?

Gal vis dėlto vietoj viešų pareiškimų būtų prasmingiau imtis realių veiksmų: kreiptis į Vyriausybę ir siekti, kad rezervinė uosto teritorija būtų perduota miestui? Nes kol kas panašu, jog problema politikams naudingesnė nei jos sprendimas – juk „susirūpinimą“ prieš rinkimus lengva paversti balsais.

Žymos: | | | |

Komentarai (4):

Atsakymai į “Kai artėjantys savivaldos rinkimai susuka galvą”: 4

  1. Šit'ie parašė:

    PLietuvos o ypač Klaipėdos liberalai tai turėtų tylėt kaip pelės po šluota. O tai galim pavardyt jų buvusius reikaliukus nuo kurių iki dabar Klaipėda kosti Net negalvokit apie rinkimus, jūs nuteisti nusikaltėliai! Galit stumt tokius str. iki apsišikėmo – jūsų laikas baigėsi… Girskienė irgi gera py bet su jumis nė iš tolo nesulyginsi

    • Povilas parašė:

      Pavardinkit pavardinkit 🙂 gal Ir aš patapsiu Ligituko fanas. Tik nesidrovėkit, pavardinkit tuo reikaliukus. Tik nedinkite iš eterio 😀 ai, dar Ligituko padarytus darbus pavardinkit, tik atminkit, rėkimas nėra darbas.

  2. Gerdas parašė:

    O ką liberalai gero daro? Kažkoks pilnas pagiežos ir užslėpto pavydo mažvaikės rašinėlis…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Švietimas

Prano Dovydaičio premija įteikta KU profesorei Ritai Vaičekauskaitei

Antradienį Seime surengta tarptautinė mokslinė konferencija „Logos. Tiesa. Kultūra. Valstybė“, skirta Lietuvos valstybės veikėjo, Vasario 16-osios Akto signataro, filosofo ir ...
2026-06-23
Skaityti daugiau

BNS

Seimas nori, kad savivalda viešintų vidaus sandorių ataskaitas

Seimas nusiteikęs nuo kitų metų sausio vėl keisti savivaldybių vidaus sandorių tvarką – taip siekiama didesnio skaidrumo.  Už Viešųjų pirkimų ...
2026-06-23
Skaityti daugiau

ELTA

Daiva Žebelienė parašė antrą skundą LAT (1)

„Nemuno aušros“ frakcijos Seime narė, parlamento vicepirmininkė Daiva Žebelienė, kuri civilinėje „čekiukų“ byloje pripažinta nepagrįstai praturtėjusia ir Šilutės rajono savivaldybei ...
2026-06-22
Skaityti daugiau



Pin It on Pinterest

Share This