„Mirštančiai gulbei“ meta gelbėjimo ratą (4)

Sveikata
Avatar photoArtūras Šulcas
2026-03-25

„Nors ir neįgalus sprendimas, bet jis vis tiek geresnis, negu mes turime dabar“, – taip trečiadienį Klaipėdos miesto tarybos Finansų ir ekonomikos komiteto, kuris buvo padaręs savaitės pertvarką svarstant mero siūlymą „Debreceno vaistinę“ prijungti prie UAB „Klaipėdos paslaugos“, posėdžio metu apibūdino esamą situaciją Aistė Jermolajeva.

Palmiros Martinkienės nuotr.

Vos 5 minutes šįkart posėdžiavęs komitetas sprendimo projektui pritarė ir sutarė į ketvirtadienį vyksiantį Tarybos posėdį pakviesti „Klaipėdos paslaugų“ generalinį direktorių.

„Visi žinome, apie ką kalbame“, – posėdžio įžangą padarė komiteto pirmininkas Rimantas Taraškevičius ir prisipažino pakeitęs „kategorišką nuomonę dėl šio sprendimo“ po susitikimo su įmonės vadovu Vaidu Ramanausku.

Sprendimo projektą pristatantis Turto skyriaus vedėjas Edvardas Simokaitis, paklaustas, ar turi kokių nors naujų žinių šia tema, atsakė neigiamai. 

Konservatorius Andrius Dobranskis balsuojant susilaikė, o Tarybos posėdžio, kuriame turėtų būti balsuojama už galutinį sprendimą, metu sakė tikriausiai jam nepritarsiąs. Liberalas Saulius Budinas irgi sakė balsuosiantis taip pat. Pasak jo, labai jau skirtingas funkcijas atlieka abi šios savivaldybės įmonės ir dėl to „nesusipaišo į vieną piešinį“. 

„Nežinau, ar tai pats geriausias sprendimas. Bet kažkoks žingsnis turi būti žengtas“, – tarsi dar abejodamas kalbėjo R. Taraškevičius, jau balsavęs už, kaip ir dar trys jo kolegos.

„Atvira Klaipėda“ anksčiau pranešė, jog kai kurie Klaipėdos politikai abejoja, ar tikrai savivaldybei reikia turėti savo vaistinę, turgų, pirtį, nes tai nėra savivaldos funkcija.

Šią savaitę vykusio vykusio Miesto plėtros ir strateginio planavimo komiteto posėdžio metu E. Simokaitis tikino, kad nors vaistinė pernai dirbo pelningai, to neužtenka, kad ji galėtų atlikti būtinas investicijas, o vaistų gamybos veiklą esą būtina išlaikyti, nes užsakytus medikamentus klaipėdiečiai gauna greičiau nei tinklinėse vaistinėse. 

Leonui Makūnui pasiteiravus, kiek reikėtų pinigų visoms minimoms problemoms išspręsti, E. Simokaitis teigė, jog tiksliai nėra paskaičiuota, bet pirminis poreikis esą gali siekti iki 100 tūskt. eurų.

Žymos: | | | | | | | | | | | |

Komentarai (4):

Atsakymai į “„Mirštančiai gulbei“ meta gelbėjimo ratą”: 4

  1. gyventojas parašė:

    Mes gaminamės reikalingus vaistus šioje vaistinėje, kurie yra gyvybiškai svarbūs. Ačiū, kad buvo priimtas teisingas sprendimas, nes jau būčiau rašęs raštus labai toli.

  2. Viskas aišku parašė:

    Lietuvos farmacijos mafija nori uždaryt paskutinį nebrangių vaistų konkurentų tašką. Nors vaistinė per metus turi 900 000 pelną(žiūrėk Youtube tarybos posėdį..) nu taip ji mūsų savivaldybininkams nemiela, nu taip..:D) Reik parduot, nors-tu-ką..

  3. Aiste Seeme parašė:

    Buvęs vaistinės vadovas dirbo blogai, nustatyta daugybė kritinių ir nekritinių trūkumų, bandė papirkti institucijas. Ir tam kad tas pats žmogus galėtų dirbti, nes vadovauti jis negali dėl teistumo, yra atliekamas visas šitas teatras? Papildomi etatai, prijungimai?

  4. taip parašė:

    taigi turgus turi rusiškų vaistų tašką – tai sujungsim ir byla baigta. ko čia galvot, jeigu viskas sugalvota.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Miestas, Svarbu

Už du žodžius norėjo atimti beveik 18 000 eurų  (1)

Klaipėdos savivaldybei pavyko laimėti vieną iš bylų, kurioje ji skundė Centrinės projektų valdymo agentūros (CVPA) jai paskirtą finansinę sankciją, tačiau ...
2026-06-27
Skaityti daugiau

Miestas

Vilios Latvijos ir Estijos turistus

Uostamiesčio savivaldybė pasirašė sutartį dėl reklaminės „įvaizdinės kampanijos tikslinėms auditorijoms įgyvendinimo“ siekiant paskatinti Klaipėdos žinomumą Liepojoje, Ventspilyje, Rygoje ir Taline ...
2026-06-27
Skaityti daugiau

Spyglys

Milijonierius prarado balsą, bet algą ima* (2)

Buvęs Klaipėdos konservatorių vedlys Aidas Kaveckis, tapęs milicininko mero draugeliu, visiškai nekalba nei per savivaldybės komitetų, nei per miesto Tarybos ...
2026-06-27
Skaityti daugiau



Pin It on Pinterest

Share This