Lietuvos krepšinio lygos čempionate Klaipėdos „Neptūno“ klubas šeštadienį savo žiūrovų akivaizdoje nugalėjo Panevėžio „Lietkabelio“ ekipą.

E. Želionis. Facebook/Neptūnas nuotr.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai laimėjo rezultatu 86:76 (21:13, 19:28, 22:13, 24:22) ir pasivijo „Lietkabelį“ „Betsafe–LKL“ čempionato turnyrinėje lentelėje.

Rungtynes geriau pradėjo „Neptūnas“, kuris jau pirmajame kėlinyje įgavo dviženklį pranašumą (15:5). Ketvirčio pabaigoje „Lietkabelis“ kiek sušvelnino rezutatą (13:21). Antrajame kėlinyje vaizdas apsivertė aukšyn kojomis – svečiai sugrįžo į rungtynes ir prieš ilgąją pertrauką jau buvo priekyje – 41:40.

Po ilgosios pertraukos lyg ant sparnų rungtyniavęs „Neptūnas“ trečiąjį kėlinį laimėjo 9 taškų persvara ir prieš lemiamą ketvirtį pirmavo (62:54). Ketvirtajame kėlinyje uostamiesčio krepšininkai išlaikė turėtą pranašumą ir šventė pergalę – 86:76.

Tarp neptūniečių rezultatyviausias buvo Edgaras Želionis, pelnęs 23 taškus.