Pirmasis visiškai atviras naujienų portalas
2026-06-03 |
Nors Arvydas Vaitkus birželio 1 d. atšaukė ekstremalią situaciją Atgimimo aikštėje, bet iš tiesų ji pasidarė dar ekstremalesnė. Dėl to jau antrą dieną miesto valdonų oficialiose darbotvarkėje švilpauja vėjai – valdžia ieško vietos Arūno garažams.


Liudininkai pasakoja matę, jog po to, kai meras, springdamas ašaromis, viešai pasakė, kad daugiaaukščio garažo po Atgimimo aikšte nebus, jį gležnomis galūnėmis, veržliarakčiu bei astroliabija daužė vietinės reikšmės oligarchas Arūnas. Jam talkino pulkelis neištikimų Klaipėdai sėbrų. Ir reikalavo tučtuojau rasti kitą vietą 200 mašinų pastatyti.
Tai dabar visi 500 savivaldybės klerkų dieną ir naktį keliais šliaužioja žemėlapiu, kuriame nupaišyta Atgimimo aikštės antžeminė dalis, ir bando rasti vietos mašinoms parkuoti. Darbas nėra pasišvilpautinas, užtat šoferių labai vertinamas.
Spyglio moralas: nekask duobės garažui, nes teks iš jos išlipti ir sąskaitas apmokėti.
*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio ir draugų humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos“ rubrikose.
Parašykite komentarą