Pirmasis visiškai atviras naujienų portalas
2026-06-28 |
Klaipėdoje sekmadienio naktį biodyzelino gamintojos „Mestilla“ rapsų saugykloje kilo gaisras.
2.39 val. Bendrajame pagalbos centre (BPC) skubios pagalbos telefono numeriu 112 buvo gautas pranešimas apie Kretainio gatvėje degančią saugyklą, pranešė BPC.

Šiuo metu gaisras užgesintas, vyksta baigiamieji gaisro likvidavimo darbai, BNS informavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) Situacijų koordinavimo skyrius.
PAGD teigimu, užsidegė apie 1 tūkst. kubinių metrų rapsų, įvykio vietoje budi pareigūnai, o užsidegę rapsai yra perkasinėjami ir liejami vandeniu.
„Šiuo metu vyksta gaisro gesinimo baigiamieji darbai“, – BNS sakė PAGD atstovas.
Pasak jo, žmonės gaisro metu nenukentėjo.

Anot BPC, į įvykio vietą buvo išsiųstos Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Klaipėdos, Klaipėdos rajono, Palangos, Kretingos ir Šilutės priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos.
Kaip rašė BNS, 70 mln. eurų vertės rapsų aliejaus ir biodyzelino gamintojos „Mestilla“ rapsų perdirbimo gamykla Klaipėdos laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ) pradėjo veikti šių metų gegužės viduryje.
BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama
Parašykite komentarą