Savivaldybės klerkai dirba tobulai* (2)

Spyglys
Spyglys
2026-04-24

Per pusę metų nei vienas iš maždaug 500 Klaipėdos miesto savivaldybės darbuotojų negavo nė menkiausios pastabos dėl savo darbo kokybės, ką bekalbėti apie rimtesnes nuobaudas. O juk visokių kebeknių būta – ir dėl ledyno bei sniegynų, ir dėl kasdienių paprastų žmogelių rūpesčių.

Užtat apdovanojimai ir piniginiai  paskatinimai pylėsi it iš gausybės rago: beveik visi 500 valdininkų per pusmetį bent kartą buvo skatinti ir apdovanoti pinigais „už nepriekaištingą pareigų atlikimą“. Apie jubiliejus negražu kalbėti.

Bet gražu kalbėti apie padidėjusias valdininkų algas: šešių departamentų direktoriams šiemet mokama 200 eurų didesnė alga nei pernai. Mero patarėjams – irgi. Skyrių vedėjams, kurių esama net 35, darbo užmokesti padidėjo 250 eurų. 

Spyglio moralas: baikit skųstis, kad ant Lietuvos gyventi blogai.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio ir draugų humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos“ rubrikose.

Žymos: | | | | |

Komentarai (2):

Atsakymai į “Savivaldybės klerkai dirba tobulai*”: 2

  1. gyvoji atmintis parašė:

    Idealūs klerkai pluša tobulai. Geriems vyrams geroj girioj gerą girą gera gert.

  2. ... parašė:

    Gerovės šalyje bus tik dar geriau…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Politika, Svarbu

Miesto valdžios savireklamai – dar 100 tūkst. eurų (14)

Klaipėdos savivaldybė sudarė 80 tūkstančių eurų vertės sutartį dėl reklaminių kampanijų sukūrimo ir sklaidos, rinkodaros ir reklamos socialiniuose tinkluose paslaugos. ...
2026-06-26
Skaityti daugiau

Spyglys

„Klaipėdos paslaugos“ atsipalaidavo* (3)

Orams ir šlyjančiai reputacijai įkaitus savivaldybės kontroliuojama bendrovė „Klaipėdos paslaugos“ už beveik 5 tūkstančius eurų nusipirko valgomųjų ledų, o dar ...
2026-06-26
Skaityti daugiau

Politika, Svarbu

Etikos komisija muistosi ir bijo pažeminimo (3)

Klaipėdos savivaldybės Etikos komisija, nepagrįstai „nulinčiavusi“ konservatorių Andrių Dobranskį dėl viešos kritikos merui Arvydui Vaitkui už Atgimimo aikštės rekonstrukcijos eigą, ...
2026-06-25
Skaityti daugiau



Pin It on Pinterest

Share This