Turgus šeimininkaus ir gatvėse (7)

Miestas
Avatar photoArtūras Šulcas
2026-01-21

Uostamiesčio meras siūlo perduoti keliolikos gatvių dalis savivaldybės valdomai UAB „Naujasis turgus“. Teigiama, kad ši bendrovė turi ilgametę patirtį organizuojant prekybinę veiklą, o tokiu būdu „gali užtikrinti tinkamą prekybinių vietų priežiūrą bei vieningą prekybinę infrastruktūrą“.

10 metų laikotarpiui šiai įmonei siūloma patikėjimo teise perduoti Vilhelmo Berbomo, Liepojos, Malūnininkų, Sportininkų, Juliaus Janonio, Mokyklos, Sausio 15-osios, Paryžiaus Komunos, Debreceno gatvių, Taikos prospekto ir kitų dalis. Iš viso turgui valdyti norima atiduoti 22 gatvių dalis, kurių plotai – nuo kelių iki keliasdešimt kv. metrų. 

Taip pat „Naujasis turgui“ meras siūlo perduoti ir 26 prekybinis stendus, skirtus prekiauti vaisiais bei daržovėmis, kurių vertė – 88 tūkstančiai eurų. 

„Naujasis turgus“ sėkmingai organizuoja prekybą vaisiais, daržovėmis, gėlėmis skirtingose prekybinėse vietose: Naujojo turgaus teritorijoje, Vingio pasažo teritorijoje, prie „Lėbartų“ kapinių“, – teigiama Savivaldybės tarybai svarstyti perduotame sprendimo projekte.

Jo aiškinamajame rašte nurodoma: „Teigiamos sprendimo priėmimo pasekmės – nurodytos prekybinės vietos ir prekybinis inventorius bus tinkamai prižiūrimi ir eksploatuojami bei bus užtikrintas savivaldybės funkcijų vykdymas. Neigiamo poveikio nėra“.

Žymos: | | | |

Komentarai (7):

Atsakymai į “Turgus šeimininkaus ir gatvėse”: 7

  1. Jūra parašė:

    Atnaujintame Vingio pasaže vien pijokai gerai įsitaisę iš kakliuko lenkia. Dienos metu nieko nebijo, nesigėdija. Į požeminę perėja nueina ,,išpila” ir toliau lėbauja. Fui…. nemaloni vieta.

  2. Mindė parašė:

    Turginiai valdo

  3. Koks parašė:

    velnias vyksta?

  4. Bronė parašė:

    Geriau tegu papasakoja ponas meras kokiu principu veikia rusiška vaistinė naujajame turguje kainos nuo lubų, kasos aparato šnypšt ir tttttt

    • Jurgen parašė:

      Kad yra ten kasos aparatas, o prekės ten daugiausia ukrainietiški ir lenkiški, tai kad nemeluokit

    • Husky parašė:

      Nestūmk ant tos „rusiškos” vaistinės! Iš jos darbuotojų dar reiktų pasimokyti mūsų „daktarams”,ten gaunamos konsultacijos,įsiklausoma į sunegalavusio žmogaus nusiskundimus! Beje,po nuostabios vaistininkės patarimo,jau metai laiko pamiršau podagros simptomus! Sėkmės jums versle ir išlikite tokie,lai būna pamokos mūsų „diplomuotėms” gydytojams.

  5. praeivis parašė:

    Gal kiek keistoka?..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Politika, Svarbu

Miesto valdžios savireklamai – dar 100 tūkst. eurų (14)

Klaipėdos savivaldybė sudarė 80 tūkstančių eurų vertės sutartį dėl reklaminių kampanijų sukūrimo ir sklaidos, rinkodaros ir reklamos socialiniuose tinkluose paslaugos. ...
2026-06-26
Skaityti daugiau

Politika, Svarbu

Etikos komisija muistosi ir bijo pažeminimo (3)

Klaipėdos savivaldybės Etikos komisija, nepagrįstai „nulinčiavusi“ konservatorių Andrių Dobranskį dėl viešos kritikos merui Arvydui Vaitkui už Atgimimo aikštės rekonstrukcijos eigą, ...
2026-06-25
Skaityti daugiau

Švietimas

„Boružėlei“ pagaliau švinta saulė (1)

Klaipėdos savivaldybė pradėjo ieškoti statybininkų lopšelio-darželio „Boružėlė“ pastatui rekonstruoti. Pasirengimas atnaujinti dar 1959 metais statytą objektą truko apie penkerius metus. „Boružėlė“ ...
2026-06-25
Skaityti daugiau



Pin It on Pinterest

Share This