P0

Miestas, Transportas

Į gatves vėl grįš maršrutiniai taksi (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-09-14


Klaipėdos savivaldybė praneša, kad netrukus į miesto gatves turėtų grįžti maršrutiniai taksi, vadinamieji mikriukai.

Šiuo metu Savivaldybės administracija yra paskelbusi konkurencingą vežėjų parinkimo procedūrą ir netrukus planuoja pasirašyti laikinąsias sutartis su 6, 8 ir 9 maršrutuose dirbsiančiais vežėjais. Aplinkybes, kodėl Klaipėdoje laikinai nutrūko šios paslaugos teikimas, aiškinsis Tarybos sudaryta laikinoji komisija. Savo  išvadas komisija Tarybai ir merui turi pateikti iki spalio 2 d.

6, 8 ir 9 maršruto mikroautobusai mieste nevažinėja nuo rugsėjo 5d.  Sutartys su vežėjais galiojo iki rugsėjo 4 d. Savivaldybei nebesudarius naujų sutarčių paslaugos teikimas laikinai nutrūko. Šiuo metu Savivaldybės administracija yra paskelbusi konkurencingą vežėjų parinkimo procedūrą maršrutinių taksi paslaugai minėtuose maršrutuose laikinai teikti.

Laikinosios sutartys galios, kol mieste pradės dirbti į bendrą viešojo transporto sistemą integruoti maršrutiniai taksi. Šiuo metu vyksta konkursinės procedūros vežėjams parinkti, procesas jau arti pabaigos, planuojama, jog nauji maršrutiniai taksi į gatves išriedės po naujųjų metų.

Šie maršrutiniai taksi bus nauji, žemagrindžiai, juose galios ir naujos rūšies elektroniniai bilietai, kurie taip pat suteiks galimybę važiuoti didžiaisiais autobusais. Konkursą laimėjusioms įmonėms bus mokama pagal nuvažiuotą ridą, o ne pagal pervežtų keleivių skaičių, tad vairuotojai nebebus suinteresuoti sustoti draudžiamose vietose.

                                                                                                           Klaipėdos savivaldybės ir atviraklaipeda.lt inf.    


  2017-09-14

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt