P0

Miestas, Transportas

Automobilininkus autobusais veš nemokamai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-09-18


Rugsėjo 22-ąją pirmą kartą Klaipėdos istorijoje automobilininkai turės galimybę nemokamai važiuoti miesto autobusais.

Šis penktadienis tokiai akcijai buvo pasirinktas, nes tądien minima Tarptautinė diena be automobilio.

Miesto valdžios sprendimu, rugsėjo 22-ąją nemokamai važiuoti autobusu galės asmenys, pateikę autobuso vairuotojui automobilio registracijos liudijimo originalą. Vairuotojas jiems išduos popierinį bilietą, kurį iš karto reikės pažymėti prie vairuotojo esančiame mechaniniame komposteryje.

Kelionių autobusu skaičius asmeninių automobilių vairuotojams tą dieną nebus ribojamas. Tokiais bilietais galima pasirūpinti iš anksto, kad nebūtų gaišinamas autobuso vairuotojas. Jie pateikus automobilio dokumentus visą šią savaitę išduodami VšĮ “Klaipėdos keleivinis transportas” Klientų aptarnavimo centre (S. Daukanto g. 13A). Jo darbo laikas: I-IV 8-19 val.

Pirmą kartą akcija „Mieste – be savo automobilio” buvo surengta Prancūzijoje 1998 m. 2001 m. gruodžio 8 d. buvo pasirašyta visų šalių, dalyvaujančių šioje akcijoje, aplinkos ministrų deklaracija. Tarp šių šalių yra ir Lietuva. Nuo tada rugsėjo 22-oji paskelbta Tarptautine diena be automobilio.

Šią dieną siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į neigiamą transporto įtaką aplinkai ir žmonių sveikatai, patiems prisidėti prie švarios aplinkos išsaugojimo.


Transporto straipsnių vidus kompas

2017-09-18

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt