P0

Miestas, Uostas ir jūra

Teisėjai iš užsienio lankysis SGD terminale

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-09-20


Klaipėdos miesto apylinkės teisme svečiuojasi teisėjai iš Italijos, Vengrijos, Rumunijos ir Kroatijos. Su kolegomis iš Lietuvos jie dalinasi patirtimi, aptaria  bendras problemas.

Klaipėdos apylinkės teismo nuotr.

„Dauguma dalykų tiek teisėjų iš užsienio, tiek mūsų darbe sutampa, tačiau kai kurie ir skiriasi, pavyzdžiui, teisėjo komandos darbo organizavimas užsienyje yra kiek kitoks. Italijoje teisėjas neturi padėjėjo, taigi teisėjo padėjėjo pareigybę svečius labai sudomino“, – sakė susitikime dalyvavusi Klaipėdos miesto apylinkės teismo teisėja Kristina Serdiukienė.

Svečiai dar lankysis Klaipėdos apygardos ir Klaipėdos apygardos administraciniame teismuose, vyriausiajame policijos komisariate, susipažins su turistinėms uostamiesčio vietomis.

Teisėjų iš užsienio taip pat laukia išskirtinė galimybė apsilankyti Suskystintų gamtinių dujų laive-saugykloje „Independence“.

Uosto vidus kompas

                                                                                  

 


2017-09-20

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt