P0

Kriminalai ir nelaimės

Devyniolikmetė bagažinėje gabeno cigaretes ir peruką

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-09-22


Klaipėdos kelių policijos tarnybos pareigūnams trečiadienį kelio Vilnius-Kaunas-Klaipėda 208-ajame kilometre sustabdžius automobilį „Opel Vectra“, įtarimų sukėlė jaunos vairuotojos elgesys.

Patruliams nusprendus patikrinti devyniolikmetės skuodiškės automobilio bagažinę, nuojauta pareigūnų neapgavo: joje aptiktos 6 kartoninės dėžės su 3000 cigarečių pakelių „NZ Gold“ be banderolių.

Mergina buvo pristatyta į Klaipėdos apskr. VPK. Detaliau apžiūrėjus automobilį, papildomai buvo rasti daiktai, kurie galimai skirti neteisėtai veiklai maskuoti: mobiliojo ryšio dažnio blokavimo įrenginys bei perukas.

Patikrinus duomenų bazėje, nustatyta, kad mergina šiais metais jau buvo administracine tvarka bausta Muitinės pareigūnų už analogišką veiklą.

Šįkart skuodiškei pagal Administracinių nusižengimų kodeksą (ANK ) gresia bauda nuo 5200 iki 6000 eurų ir automobilio konfiskavimas.

Jos gabentų cigarečių vertė su privalomais sumokėti mokesčiais – 9060 eurų.

 


2017-09-22

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt