P0

Kriminalai ir nelaimės

Pavogtas seifas su pinigais, senolė neteko 800 eurų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-09-23


Ne visiems klaipėdiečiams išaušęs šeštadienio rytas buvo giedras: išvakarėse žmonės nukentėjo nuo vagių ir sukčių, buvo sumušti ar apiplėšti.   

Rugsėjo 22. d. pavakarę, apie 20 val. Klaipėdoje nukentėjo Šilutės pl. įsikūrusio greitojo maisto kiosko darbuotoja, gim.1978 m. Ją užpuolė ir sumušė jauna, kaip įtariama, 27 metų mergina. Ji iš kasos pagrobė 400 eurų. Įtariamoji ieškoma apklausai, nuostoliai tikslinamai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl plėšimo.

Nemalonią staigmeną, penktadienį vakare grįžusi į namus, patyrė 1982 m. gimusi klaipėdietė,  gyventi Vėjo g. Ji aptiko, kad be įsilaužimo žymių iš namo drabužinės pavogtas seifas su, pasak nukentėjusios, jame buvusias 10 000 eurų ir automobilių bei butų raktais.

Dar viena garbaus amžiaus klaipėdietė, gimusi 1936 m., tapo sukčių auka. Penktadienį apie 16 val.  Kalnupės g. gyventojai paskambino policijos pareigūnu prisistatęs vyras. Jis teigė, kad policininkų ekipažas atvyks paimti patikrinimui namuose laikomų pinigų. Atėjęs pas moterį nepažįstamasis paprašė rašiklio, o senolei nuėjus paieškoti, pavogė iš voko 800 eurų ir pabėgo.


2017-09-23

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt