P0

Miestas, Sveikata

Rudenėjančiame pajūryje – daugybė nemokamų sveikatinančių užsiėmimų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-09-29


Kiekvieną  mėnesį uostamiesčio gyventojus džiuginantis nemokamų veiklų kalendorius „Ir kūnui, ir sielai“, kurį rengia Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras, spalį  tęs senus ir siūlys naujus užsiėmimus, tinkančius visiems, norintiems palaikyti gerą savijautą ir smagiai praleisti laiką bendraminčių bei gamtos apsuptyje.

Šį mėnesį, kaip ir įprastai, didelis dėmesys bus skiriamas vaikams ir jaunimui. Aikido užsiėmimai, kūrybinės teatro, muzikos kūrimo ir dainavimo dirbtuvės vaikams, teatro ir gatvės pasirodymų dirbtuvės paaugliams – visa tai įtraukta į nemokamų veiklų kalendorių. Aikido užsiėmimai padeda sustiprėti, įgyti pasitikėjimo savimi, išmokti gynybos principų, susidoroti su stresu. Kūrybinės dirbtuvės taip pat orientuotos į skirtingų pojūčių lavinimą, kūno ir balso stiprinimą, geresnį savęs pažinimą.

Renginiai senjorams

Šūsnis nemokamų veiklų džiugins ir garbingo amžiaus žmonių širdis. Šokių pamokos, įvairios mankštos su treniruočių volais, elastinėmis juostomis, kamuoliukais, vaikščiojimo grupės Botanikos sode. Pastarosios nereikalauja specialaus pasiruošimo, tačiau nauda didžiulė – pasivaikščiojimų metu dalyviai mankštinasi po atviru dangumi, bendrauja, turi galimybę išklausyti įvairių paskaitų apie sveikatą. Šį mėnesį dėmesys bus skiriamas psichinės sveikatos gerinimui, mokantis atsipalaidavimo pratimų, kuriuos lengvai bus galima praktikuoti ir namuose.

Daugiau informacijos – www.sveikatosbiuras.lt bei „Facebook“ paskyroje „Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras“. Į visus nemokamus užsiėmimus būtina registruotis iš anksto kalendoriuje nurodytais kontaktiniais numeriais nuo spalio 2 d.

Parsisiųsti nemokamų veiklų kalendorių galima čia


2017-09-29

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt