P0

Kriminalai ir nelaimės

Ne tik pavogė 14 000 eurų, bet ir sumušė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-10-02


Sukčiai įžūlėja: jie jau nesitenkina apgaule viliodami iš pagyvenusių žmonių pinigus, bet ir nesibodi naudoti prieš bejėgius žmones jėgos.

Sekmadienį, spalio 1-osios, pavakarę, apie 18 val., į Kretingoje ramioje Paupio g. gyvenančios  vienišos 73 metų moters namus pro neuždarytas duris užėjo nepažįstamas vyriškis. Jis prisistatė esąs  policijos pareigūnas ir paaiškino, kad tikrina, ar moteris neturi padirbtų pinigų.

Kretingiškei vyras sukėlė įtarimų, todėl ji paprašė jo parodyti pažymėjimą. Tada nepažįstamasis trenkė ranka moteriai į galvą. Po smūgio senjorė nugriuvo ir kurį laiką buvo praradusi sąmonę.  Atsipeikėjusi kretingiškė pasigedo namuose laikytų 14 000 eurų.  Ji bemat paskambino savo artimiesiems. Moteris buvo išgabenta į Kretingos ligoninę, ten jai diagnozuotas galvos smegenų sukrėtimas, jos būklė stabili.

Kretingos policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl plėšimo, įtariamasis ieškomas.


  2017-10-02

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt