Uostas ir jūra

Klaipėdos uostas vėl reklamuojasi Minske

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-10-03


Minske vykstančios Baltarusijos transporto savaitės renginiuose jau vienuoliktą kartą dalyvauja ir Klaipėdos uostas. Tarptautinėje transporto ir logistikos parodoje “Transportas ir logistika” Klaipėdos stende šįkart prisistato gausus būrys uosto įmonių.

Baltarusijos transporto savaitės renginius tradiciškai pradėjo konferencija, skirta Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimui.

Baltarusijos kroviniai Klaipėdos uoste sudaro apie trečdalį visų uoste perkraunamų krovinių. Martyno Vainoriaus nuotr.

“Baltarusija yra svarbus Klaipėdos uosto partneris, tad dalyvavimas šiuose renginiuose yra puiki proga pristatyti Klaipėdos uostą bei perspektyvinius uosto projektus. Klaipėdos uosto tikslas yra sudaryti kuo palankesnes sąlygas savo partneriams, kad jie savo prekėms ir produkcijai rinktųsi kelią per Lietuvos uostą. Tad ir susitikimai su esamais ir potencialiais partneriais atveria galimybes toliau plėtoti sėkmingą bendradarbiavimą”, – pranešime cituojamas Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Arvydas Vaitkus.

Plenarinėje Baltarusijos savaitės renginių sesijoje “Baltarusijos Transporto ir logistikos sistemos sujungimas su Šilko kelio ekonomine juosta” A. Vaitkus pristato Klaipėdos uosto veiklą bei vystymo perspektyvas.

Baltarusijos kroviniai Klaipėdos uoste sudaro apie trečdalį visų uoste perkraunamų krovinių.

Baltarusijos renginių savaitėje, kurios metu vyksta parodos, forumai, seminarai, dalyvauja apie 80 įmonių iš devynių valstybių. Jungtinėje Klaipėdos jūrų uosto 80 kv. m ekspozicijoje šiemet dalyvauja 11 uosto įmonių: AB „Klaipėdos jūrų krovinių kompanija“, UAB Klaipėdos jūrų krovinių kompanija „BEGA“, AB „Klaipėdos nafta“, UAB „Birių krovinių terminalas“, UAB „BPA“, LIMARKO grupės bendrovės, UAB „Baltijos pervežimai“, UAB „VPA Logistics“, UAB „Jungtinė ekspedicija“, UAB „Pamario dvaras“, VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija.


2017-10-03

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt