P0

Kultūra

Į antrąjį Konstitucijos egzamino etapą pateko 4 klaipėdiečiai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-10-04


Minint 25-ąsias Lietuvos Respublikos Konstitucijos metines, šalyje jau 11-ajį kartą gyventojai turėjo galimybę pasitikrinti Konstitucijos žinias ir dalyvauti tradiciniame Konstitucijos egzamine.  

Klaipėdos savivaldybėje organizuotame egzamine žinias pasitikrinti atvyko 38 klaipėdiečiai – beveik dvigubai daugiau nei pernai. 4 iš jų pateko į antrą etapą, vyksiantį spalio 12 d.

Dalyviai per valandą turėjo atsakyti į iš anksto parengtus 30 klausimų iš Lietuvos Respublikos Konstitucijos. Tam, kad patektų į antrą turą, dalyviai galėjo padaryti tik 5 klaidas. Keturi klaipėdiečiai buvo atrinkti į antrą etapą – visi iš teisinio išsilavinimo neturinčių piliečių grupės.

Geriausiai egzaminą išlaikę asmenys bus pagerbti apdovanojimų ceremonijoje, kuri įvyks š. m. spalio 25 d. Prezidentūroje.


2017-10-04

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt