P0

Miestas, Svarbu

Miesto valdžia vertino mokyklų stadionus

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2017-10-04


Autorės nuotr.

Apniukusį, vėjuotą ir  žvarboką trečiadienio rytą kone visa pagrindinė Klaipėdos miesto valdžia nusprendė pakvėpuoti grynu oru. Meras Vytautas Grubliauskas su pavaduotoju Artūru Šulcu bei Savivaldybės administracijos direktorius Saulius Budinas su abiem savo pavaduotojais bei  kelių departamentų vadovais ir žemesnes pareigas einančiais  valdininkais  apžiūrėjo dviejų šalia esančių uostamiesčio progimnazijų – „Pajūrio“ ir Prano Mašioto – baigtus rekonstruoti stadionus.

Meras pasidžiaugė puikiai atrodančiomis futbolo aikštėmis, bet apgailestavo dėl prastos krepšinio aikštelių būklės ir sakė,  jog kitais metais numatyta pradėti tvarkyti ir jas.

Savivaldybės atstovams vaikštant po Prano Mašioto mokyklos  stadioną, juos pasveikinti suskubo ir šios progimnazijos direktorė Janina Grigienė. Ji pasidžiaugė naujai sutvarkytu sporto aikštynu: universalia sporto aikštele bei futbolo stadionu. Juo jau sėkmingai naudojasi ne tik jų mokiniai, bet ir Futbolo mokyklos auklėtiniai.

Prano Mašioto progimnazijos sporto aikštyno darbai kainavo 214 tūkst. eurų, darbaus atliko UAB „Rolana“. Futbolo aikštėje įrengta nauja danga, kamuolių gaudyklės, futbolo vartai, dengti atsarginių žaidėjų suoleliai, sutvarkyta aplink aikštę esanti veja, aikštė apjuosta nauja tvora.

„Pajūrio“ progimnazijos stadione darbus atliko bendrovė „Kvėdarsta“. Visas „Pajūrio“ progimnazijos stadiono atnaujinimas kainavo 521 tūkst. eurų. „Pajūrio“ mokykla atnaujintu stadionu taip pat laikinai dalinsis su Futbolo mokyklos auklėtiniais.


  2017-10-04

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt