P0

Kriminalai ir nelaimės

Už žmonos nužudymą sėdo 12 metų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-10-04


Trečiadienį Klaipėdos apygardos teisme 44 klaipėdietis išgirdo nuosprendį – už žmonos nužudymą jam skirta 12 metų laisvės atėmimo bausmė.

Asociatyvi nuotr.

Jonas Zeniauskas šį brutalų nusikaltimą įvykdė šių metų balandžio pradžioje, praneša teismas.  Vyras patykojo savo žmonos namo, esančio Naujakiemio g.,  laiptinėje ir ją peiliu nudūrė. Maždaug po pusvalandžio mirusią mamą aptiko jos nepilnametis sūnus. Vyrą policija sulaikė tą pačią dieną kolektyviniuose soduose. Sulaikomas jis bandė peiliu save sužaloti.  Vyro teigimu, jis neva buvo ištiktas šoko.

J. Zeniauskas neneigė savo kaltės, tačiau neprisipažino nusikaltimo padarymo metu buvęs girtas. Pasak jo, jau kurį laiką jis su žmona pykosi. Dėl jo nuolatinio girtavimo buvo žmonos varomas iš namų. Pats vyras žmoną įtarinėjo neištikimybe. Sutuoktiniai konfliktavo ir įvykio išvakarėse, dėl to teko kviesti policiją. Išprašytas iš buto vyras tą naktį praleido daugiabučio rūsyje, kur buvo jau ne kartą nakvojęs.

Nuosprendis neįsiteisėjęs, jį galima skųsti apeliacine tvarka.


  2017-10-04

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt