P0

Kriminalai ir nelaimės

Po santechniko vizito pasigedo pinigų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-10-10


Vagys ir toliau siautėja: per vieną dieną Klaipėdoje ir rajone užfiksuotos šešios vagystės. Ilgapirščiai brovėsi į gyventojų namus bei valdiškas patalpas, tarp įtariamųjų – ir santechnikas.

Spalio 9 d. į Klaipėdos pareigūnus kreipėsi lopšelio-darželio, esančios Naikupės g., darbuotoja. Ji  pranešė, kad pirmadienį prieš aštuonias atėjusi į darbą pastebėjo išdaužtą kabineto langą. Moteris neberado čia palikto asmeninio nešiojamojo  kompiuterio „Samsung“, kurio vertė  600 eurų.

Tą pačią dieną nešiojamojo kompiuterio „Lenovo“ ir planšetinio kompiuterio „Huawei T1“ neteko ir Baltijos pr. gyventoja. Jos nuomone, šiuos daiktus bei 765 eurų grynaisiais galėjo  pasisavinti iš matymo pažįstamas vaikinas, kuris prieš tai lankėsi jos bute.

O štai 54 metų Derceklių kaimo gyventoją, įtariama, apvogė į namus atvykęs santechnikas.  Po to, kai santechniku prisistatęs vyras, atlikęs darbus, išvyko išsikviestu taksi, moteris pasigedo rankinėje turėtų apie 400 eurų ir geltonojo metalo žiedo, kurio vertė 15 eurų. Netrukus nurodytą taksi automobilį sustabdė policija. Pas 49 metų keleivį pareigūnai rado dalį dingusių pinigų ir minėtą žiedą. Juo vyras dar bandė nesėkmingai atsikratyti, išmesdamas jį pro automobilio langą.  Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Spalio 9 d. dėl vagystės iš gyvenamojo namo į Kretingos policiją kreipėsi 48 metų Žibininkų k.  gyventojas. Vyras papasakojo, kad pirmadienio vakare apie 23 val. grįžęs namo pastebėjo, jog įsibrovus per pirmojo aukšto balkono duris, vagys iš namų išnešė čia laikytus 8000 eurų ir 380 JAV dolerių.

Nuo vagių nukentėjo ir dvi uždarosios akcinės bedrovės. Greičiausiai  naktį iš sekmadienio į pirmadienį įsibrauta į bendrovės, esančios Birutės g., Klaipėdoje, sandėlį, iš kurio vagišiai išnešė du diskinius pjūklus – „Makita“ ir „Hild“. Įmonės atstovai tikrina, ar nepavogta daugiau daiktų, žala nustatoma.

Statybinių įrankių vagystę pastebėjo ir kitos bendrovės, esančios Šilutės pl., darbuotojai. Pirmadienį apie 8 val. atvykę  į darbą jie užrakintame statybiniame konteineryje neberado čia paliktų trijų elektrinių drėlių, dviejų akumuliatorinių suktukų, dviejų kampinių šlifuoklių ir kitų įrankių. Įsilaužimo žymių į konteinerį neaptikta. Žala tikslinama.

 


  2017-10-10

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt