P0

Regionas

Klaipėdos rajono teisme – naujas teisėjas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-10-16


Klaipėdos rajono apylinkės teismas pranešė, kad pirmadienį čia dirbti pradėjo teisėjas Vytautas Pliuskevičius.

Prezidentūros kanceliarijos (Roberto Dačkaus) nuotr

Jis 2008 m. įgijo Mykolo Romerio universiteto teisės bakalauro, o 2010 m. – Mykolo Romerio universiteto teisės magistro kvalifikacinį laipsnį. Nuo 2008 m. dirbo teisėjo padėjėju Šiaulių apygardos teisme.

Į teisėjo pareigas Klaipėdos rajono apylinkės teisme V. Pliuskevičius paskirtas spalio 13 d. prezidentės Dalios Grybauskaitės pasirašytu dekretu.

Priimdama V. Pliuskevičiaus ir kitų teisėjų priesaikas prezidentė pabrėžė, kad išsakyti žodžiai garbingai ir sąžiningai vykdyti teisingumą – “tai kiekvieno teisėjo atsakomybė, pažadas ir įsipareigojimas Lietuvai ir jos žmonėms”. Šalies vadovės teigimu, suteikiama teisė spręsti valstybės vardu yra itin didelio pasitikėjimo ženklas.

„Kiekvienoje jūsų nagrinėjamoje byloje – žmonių gyvenimai ir likimai. Teisėjo pareiga – padėti kiekvienam. Įstatymai kuriami žmogui, todėl priimdami sprendimus visų pirma matykite jį“, – sakė šalies vadovė.

V. Pliuskevičius Klaipėdos rajono apylinkės teisme nagrinės civilines, baudžiamąsias ir administracinių nusižengimų bylas.


2017-10-16

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt