Mums rašo

Kreipimasis dėl Vitės mokyklos aplinkos

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-10-17


Labiausiai apmaudu dėl Vitės rajono vaikų. Jie turi kęsti taršą, skurdžią, sportuoti nemotyvuojančią aplinką.

Žemiau pateikiu nuotraukas, kuriose – vaizdai iš Vitės pagrindinės mokyklos (prie pat uosto tvoros) teritorijos, stadiono. Jis netvarkytas nuo sovietmečio, o tai yra jau daugiau nei 20 metų. Nei miesto savivaldybė, nei Klaipėdos uostas (viena pelningiausių įmonių Lietuvoje) nesirūpina stadiono modernizavimu.

Su bičiuliais norime surengti fotografijų parodą „Vitė“ su šios mokyklos teritorijos bei uosto vaizdais. Parodos tikslas – problemos viešinimas Lietuvoje ir užsienyje, ir lėšų stadiono atnaujinimui rinkimas.

Viso stadiono tikrai neatnaujinsime, tačiau tikimės surinkti tam tikrą sumą bent vienam ar keliems sporto inventoriams atnaujinti. Ieškome šiai parodai fotografų, rėmėjų, bendraminčių. Tad kreipiuosi pagalbos į visus klaipėdiečius, kam galėtų rūpėti šie klausimai, su viltimi, kad atsiras bent keli socialiai atsakingi ir jautrūs verslininkai, piliečiai. Mums labai svarbi visokeriopa parama, pagalba.

Alina Andronova, alinai_te@yahoo.co.uk


2017-10-17

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt