P0

Kriminalai ir nelaimės

Pirmadienis – sunki diena

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-10-17


Klaipėdos policijos pareigūnai pirmadienį dirbo išsijuosę. Pasitvirtino posakis, kad pirmadienis –  sunki diena.

Kaip jau rašėme, ankstyvą rytą dėl melagingo pranešimo apie sprogmenį gausios policijos pajėgos susitelkė prie H. Zudermano gimnazijos. Beveik tuo pačiu metu, 7.00 val. , kelių patruliai vyko į Šilutės plentą. Čia per eismo įvykį buvo sunkiai sužalotas žmogus.

63 metų „Škoda Octavia“ vairuotojas, važiuodamas Šilutės plentu nuo Statybininkų pr., pirmoje eismo juostoje kliudė savo bendraamžį pėstįjį, kurį jau buvo praleidę antra ir trečia juosta važiavę automobiliai. Medikai sužeistam vyrui ligoninėje diagnozavo dešinės kojos lūžį, galvos žaizdą, politraumą, jis gydomas reanimacijos skyriuje. „Škoda Octavia“ vairavęs vyras buvo blaivus.

Ryte į policiją kreipėsi 29 metų klaipėdietis. Jis nurodė, jog dar sekmadienį, spalio 15 d., apie 5.00 val. Taikos pr. jį prie naktinio klubo sumušė nepažįstamasis. Priėjęs prie jo iš nugaros, jis trenkė nukentėjusiajam į galvą, o jam pargriuvus – ėmė spardyti kojomis. Medikai konstatavo, kad vyrui sužeistas antakis ir sumuštas veidas. Pradėtas tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Nesnaudė ir vagys. Pirmadienį popiet  gautas uždarosios akcinės bendrovės pranešimas, kad įsibrovę į aptvertą bendrovės teritoriją Dubysos g.  iš neužrakinto sandėlio ilgapirščiai nugvelbė suvirinimo aparatą, benzininį pjūklą, lagaminą su įvairiais automobilių remontui naudojamais įrankiais, taip padarydami nuostolių už 1200 eurų.

O štai Klaipėdos rajono pareigūnai Toliotų kaimo miške aptiko naminės degtinės gaminimo aparatą, prie kurio sutiko naminukę verdančią 36 m. moterį. Įvykio vietoje pareigūnai rado apie 10 litrų naminės degtinės kvapą skleidžiančio skysčio, taip pat 5 l. talpą, kurioje buvo apie 2 l. skaidraus naminės degtinės kvapo skysčio.


  2017-10-17

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt