P0

Miestas

„Tarpinstitucinis“ susirašinėjimas (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-10-17


Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos narė Nina Puteikienė dar rugsėjo pabaigoje el. paštu kreipėsi į miesto Kultūros skyrių, prašydama jai pateikti 2017 metų Klaipėdos pilies džiazo festivalio paraišką. Atsakymą į savo paklausimą N. Puteikienė iš Kultūros skyriaus vedėjo Narūno Lendraičio gavo tik vakar, spalio 16 d. Šiuo atsakymu ji pasidalijo su „Atvira Klaipėda“, o mes juo dalinamės su savo skaitytojais.


  2017-10-17

  Vienas komentaras apie “„Tarpinstitucinis“ susirašinėjimas”

  1. AvatarN. Puteikienė (IP: 78.57.199.179)

   Panašu, kad Lendraitis mano, jog toje paraiškoje bus užrašytas slaptas džiazo festivalio gamybos receptas (na, kaip gauti tiek pinigų, kad būtų galima ramiai gyventi visus metus). Tai galėtų būti komercinė paslaptis, jei ne vienas BET. Bet įstatymas sako, kad komercine (gamybine) paslaptimi nelaikoma informacija apie viešuosius interesus atitinkančias paslaugas teikiančių subjektų paslaugų ir prekių kainas bei veiklos sąnaudas. O Klaipėdos džiazo festivalis ir yra viešųjų paslaugų teikėjas.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt