P0

Miestas

Universitetas telkia Vakarų regiono lyderius

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-10-17


Klaipėdos universitetas antradienį, spalio 17 d. , aukštojo mokslo reformos kontekste kviečia Vakarų Lietuvos savivaldybių merus į susitikimą-diskusiją „Klaipėdos universiteto ir regiono savivaldos bendradarbiavimas: perspektyvos ir lūkesčiai“. Tai pirmas tokio masto merų susitikimas Klaipėdos universitete.

Pasak KU kanclerio Evaldo Lukausko, universitetui yra svarbus Vakarų Lietuvos savivaldybių bendradarbiavimas ir palaikymas. „Birželio 20 d. didžioji dauguma Vakarų Lietuvos regiono savivaldybių palaikė Klaipėdos universiteto siekį išlikti savarankišku, kuris buvo pateiktas Lietuvos Respublikos Prezidentei, Vyriausybei bei Seimui. Šį palaikymą ir bendradarbiavimą norime išlaikyti“.

Susitikimo metu savivaldybių merams bus pristatyti Klaipėdos universiteto tikslai ir ateities vizijos. Taip pat tikimasi išklausyti regiono merų poziciją aukštojo mokslo reformos klausimu bei jų matymą, kaip tai paveiktų Vakarų Lietuvą.

Į susitikimą yra pakviesti 15 Vakarų Lietuvos regiono savivaldybių merai. Susitikimą-diskusiją pradės KU rektorius prof. habil dr. Eimutis Juzeliūnas, pristatydamas Klaipėdos universitetą šiandienos aukštojo mokslo reformos kontekste, KU studijų prorektorė prof. dr. Leta Dromantienė pristatys KU sąsajas su Vakarų Lietuvos regionu švietimo, kultūros ir verslo srityse. KU Baltijos regiono istorijos ir archeologijos instituto vyr. mokslo darbuotojas prof. dr. Vygantas Vareikis pristatys kultūrinės Vakarų Lietuvos tapatybės svarbą. Vėliau vyks savivaldybių merų pasisakymai ir diskusija, kurios metu bus siekiama išgryninti vieningą Vakarų Lietuvos savivaldybių poziciją KU vystymo, valdymo bei specialistų rengimo regionui klausimais.

KU jau dabar vykdo veiklas su Vakarų Lietuvos regiono savivaldybėmis bei jose veikiančiomis organizacijomis, verslo įmonėmis. „Klaipėdos universiteto mokslininkai, profesoriai aktyviai bendradarbiauja su Vakarų Lietuvos savivaldybėmis, yra vykdomi įvairiausi moksliniai tyrimai, mokslininkai vykdo poveikio vertinimus, keičiasi patirtimi, bendrauja su įmonėmis ir mokyklomis“, – sako KU kancleris E. Lukauskas.

 


  2017-10-17

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt