Visiškai nauji maršrutiniai taksi – pavasarį

Svarbu, Transportas
Avatar photoMartynas Vainorius
2017-10-17

VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas (KKT), šiandien, spalio 17-ąją, pasirašė sutartis dėl naujo tipo maršrutinių taksi paslaugų teikimo. Visiškai nauji, žemagrindžiai, mažaisiais ekspresais virtę „mikriukai” Klaipėdos gatvėse turi pasirodyti iki balandžio vidurio. Juose galios ir elektroninis bilietas.

Jau po pusmečio tokie „mikriukai” taps istorija. Martyno Vainoriaus nuotr.

 

Pasak KKT vadovo Gintaro Neniškio, sutartys pasirašytos su geriausius pasiūlymus pateikusiomis bendrovėmis „Kautra” ir „Ridvija”. Pastaroji keleivius veš 8E maršrutu (dabartinis 9), o „Kautra” – naujai sukurtu 5E (važiuos Šilutės pelntu) ir 6E (dabartinis 6).

Iki naujovės įsigaliojimo pagal laikinąsias sutartis dirbs dabartiniai vežėjai ir liks 6, 8 bei 9 maršrutai.

„Naujoms transporto priemonėms įsigyti sutartyse yra numatytas 6 mėnesių laikotarpis. Taip pat mašinose turės būti įdiegta ir naujoji elektroninio bilieto sistema, kurią rangovas iš Estijos yra įsipareigojęs patiekti iki kovo vidurio”, – sakė G. Neniškis.

Kokia bus važiavimo naujaisiais „mikriukais” kaina, jis sakė negalintis dar atsakyti.

„Kainą miesto Taryba tikriausiai tvirtins gruodį. Tai – politinis klausimas. Ji gali likti ir tokia pati, gali būti ir didinama”, – sakė KKT vadovas.

Iš viso konkurse dalyvavo 10 vežėjų. Dalis jų buvo pašalinti dėl netinkamos kvalifikacijos.  Tarp jų – ir mažiausią kainą (54 ct/km be PVM) siūliusi UAB „Ollex”. „Kautra” pasiūlė 61 ct/km, o „Ridvija” – 62.

Žymos: | | | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Transportas

Savaitgalį - papildomi viešojo transporto reisai

Šį savaitgalį Klaipėdoje bus gausu renginių. Dauguma jų vyks dienos metu lokaliose erdvėse ir viešojo transporto sistemai prie jų adaptuotis ...
2024-05-17
Skaityti daugiau

Transportas

Savivaldybė imasi viešojo transporto konkursų

Klaipėdos savivaldybė paskelbė perkanti „keleivių vežimo reguliariaisiais reisais pagal nustatytą maršrutą Nr. 46 paslaugas”, nors anksčiau tokius viešuosius prikimus organizuodavo ...
2024-04-27
Skaityti daugiau

Miestas, Svarbu

Naujam prekybos centrui – raudona šviesa 

Leidimas vietoje buvusių Prekybos uosto kultūros rūmų J. Janonio gatvėje statyti prekybos centrą negali būti išduotas kol nebus parengtas nepriklausomas ...
2024-04-25
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This