Mums rašo

Apie “socdemišką šizofreniją“ Klaipėdoje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-10-18


Profesionalūs vakarų paparaciai sako, kad kuo žinomesnė persona, tuo įdomiau stebėti, kaip ji krenta veidu į purvą. Nesu paparacis – toli man iki anų – bet paskirų Klaipėdos politinių pensininkų ėjimą dugnan tikrai įdomu stebėti.

Klaipėdos socdemų gretose pakvipo „razborkėmis“. Nemalonumai per valdiškus namus grasina giljotinuoti atseit politikę Liliją Petraitienę, bendrapartiečių nuolat verčiamą, bet taip ir nenuverčiamą LSDP Klaipėdos skyriaus pirmininkę ir Klaipėdos miesto Tarybos narę.

L. Petraitienė už sotų atlyginimą tarnauja dar ir padėjėja-sekretore Seimo narei Irenai Šiaulienei. Matyt, nugarą ir galvą prieš savo ponią lenkia gerai, nes tarnauja jai jau ne vieną kadenciją iš eilės – nuo pat 1996 metų.

Gi politinė raudonų čirvų dama I. Šiaulienė praėjusį savaitgalį išstojo iš LSDP, kartu su kitais profesionaliais bebrais garsiai trinktelėjusi durimis. Taip L. Petraitienė automatiškai tapo politinio LSDP priešo agentu Gintauto Palucko gretose.

L. Petraitienei, remiantis LSDP statutu, nedelsiant turėtų būti iškeltas ultimatumas. Arba ji nutraukia politinius-darbinius santykius su išsišokusia seimūne I. Šiauliene ir spėriai pėdina registruotis į Darbo biržą, arba ji atsisako LSDP Klaipėdos skyriaus pirmininkės pareigų, išstoja iš G. Palucko socdemų partijos ir padeda ant stalo Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos nario mandatą, likdama kramtyti dar kelis metelius paskutinius I. Šiaulienės pyragus…

Skauda galvą, ponia Lilija Petraitiene? Tamstos politinės ambicijos reikalauja persiplėšti, susidvejinti? Jei Jums tai pavyktų – nenustebčiau. Monika Garbačiauskaitė-Budrienė labai taikliai diagnozavo: „LSDP lyderis G. Paluckas gavo maištą ir visišką socdemišką šizofreniją…“

Tad gal jau nebesukite sau galvos dėl to galimo ultimatumo, ponia Lilija Petraitiene. Nes bet kuris Tamstos priimtas sprendimas vis tiek kvepės politinių pakasynų eglišakiais.

———–

Šiame mano įraše minimi viešieji asmenys: Gintautas Paluckas, Irena Šiaulienė, Lilija Petraitienė.

                                                                                                                              Arūnas Marčauskas, memų kūrėjas  


2017-10-18

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt