P0

Verslas

Kūrybinėms industrijoms atidaromos Pilies dirbtuvės (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-10-19


Buvęs Baltijos laivų statyklos administracinis pastatas, ilgai stūksojęs tuščias pačioje Klaipėdos senamiesčio pašonėje, atgyja naujam gyvenimui. 14-uoju numeriu pažymėtas objektas Pilies gatvėje jau pristatomas kaip Pilies dirbtuvės, kuriose jaunus verslus ir bendradarbiavimo projektus vystys aktyvūs, kūrybingi klaipėdiečiai. Klaipėdos mokslo ir technologijų parko (KMTP) Pilies dirbtuvių atidarymas jau rytoj,  spalio 20 d. 10 val.

Inovacijomis grįsta inžinerinė pramonė, „mėlynosios” bei „žaliosios” technologijos uostamiesčiui yra itin svarbios, tačiau jo vystymuisi ne mažiau reikšmingos ir kūrybinės industrijos.

Matthieu-comoy-nuotr-75995087

Būdamas Klaipėdos regiono inovacinės aplinkos skatinimo centru, KMTP aktyviai prisideda kuriant palankias sąlygas startuolių ekosistemai, telkiant regiono inovacijų sistemos „kritinę masę”, formuojant bendradarbiavimo ryšius bei klasterius. Tvirtos partnerystės neša akivaizdžią naudą miestui – būtent jų dėka nuo šio rudens aktyvūs, kūrybingi klaipėdiečiai pagaliau turi beveik 2 tūkst. kv. m erdves pačiame Klaipėdos centre, kuriose  galės vystyti savo veiklas.

Pilies dirbtuvės – tai socialinė KMTP ir AB „Vakarų laivų gamykla“ iniciatyva, kurią su entuziazmu sutiko kūrybinių industrijų atstovai.

„Šio objekto atidarymas prasmingai ženklina 15-uosius parko veiklos metus. Žengdami į naujam gyvenimui prikeliamas erdves stengiamės sudaryti palankią terpę kūrybai virsti gamyba, sąlygas klaipėdiečiams dirbti ir patiems kurti naujas darbo vietas savo gimtajame mieste, o ne kelti sparnus svetur. Nėra abejonių, kad naujos idėjos stimuliuoja, verčia atsinaujinti bei ieškoti sąlyčio taškų su įvairių sričių kūrėjais ir tradicinius verslus. Tad naudą dalijasi visos pusės“, – išplatintame pranešime spaudai cituojama KMTP direktorė Roma Stubrienė.


2017-10-19

Vienas komentaras apie “Kūrybinėms industrijoms atidaromos Pilies dirbtuvės”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt