P0

Politika, Svarbu

Miesto Taryboje – sergantis protestas?

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2017-10-19


Ketvirtadienį vykstančio miesto Tarybos posėdžio metu negalima išvysti nė vieno Politinės partijos Rusų aljansas tarybos nario. “Atviros Klaipėdos” šaltiniai tvirtina, kad taip jie protestuoja prieš didžiųjų koalicijos partnerių sprendimą neįtraukti “Žaliakalnio” gimnazijos renovacijos projekto į prioritetų sąrašą. Tačiau frakcijos pirmininkė Tatjana Fedotovo tvirtina, kad nebuvo jokio bendro sprendimo – esą taip tik sutapo.

Šios dienos miesto Tarybos posėdyje Rusų aljansui skirtos vietos buvo tuščios.

Kiti du šios partijos atstovai, kuriuos pavyko pakalbinti “Atvirai Klaipėdai”, kaip ir T. Fedotova, tvirtino, jog posėdyje nedalyvauja dėl asmeninių priežasčių.

“Galiu pasakyti tik už save – nedalyvauju dėl asmeninių priežasčių”, – sakė T. Fedotova.

Jolanta Skrabulienė tvirtino, kad posėdyje nedalyvauja, nes susirgo jos vaikas.

Tuo metu Vladimiras Vlasovas teigė susirgęs pats.

“Juk ruduo dabar, toks metas”, – paklaustas apie keistus sutapimus sakė jis.

Ketvirtasis partijos atstovas Andrejus Kugmerovas tikino, kad į posėdį negalėjo atvykti, nes šiuo metu jo darbe vyksta auditas.

Meras Vytautas Grubliauskas sakė nieko nežinantis apie koalicijos frakcijos partnerių nedalyvavimo priežastis. Taip pat apie galimą nepasitenkinimą dėl “Žaliakalnio” gimnazijos. Jis taip pat neigė, kad būtent dėl tos priežasties buvo atidėtas naujųjų “Klaipėdos vandens” kainų svarstymas.

Tuo metu  Rusų aljanso į Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo pareigas deleguotas Aleksdandras Michailovas neslėpė, kad partijos atstovai miesto Taryboje turi tam tikrų pretenzijų, tačiau nepanoro detalizuoti, kokios jos yra.


  2017-10-19

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt