P0

Transportas

Autobusas gatve skriejo neužsidaręs durų (vaizdo įrašas)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-10-20


Vėsų penktadienio rytą tarp Jokūbavo ir Klaipėdos kursuojančiu autobusu važiavę žmonės buvo priversti kęsti neįprastus pojūčius – vairuotojas neuždarė važiuojančios transporto priemonės durų.

Facebook stopkadras.

Visa tai nutiko 25-uoju numeriu pažymėtame autobuse, reguliariai kursuojančiame tarp Klaipėdos autobusų stoties ir Jokūbavo.

Liepų gatvės atkarpoje tarp tilto per Dangę ir Klaipėdos valstybinės kolegijos autobusas važiavo su neuždarytomis vidurinėmis durimis, todėl keleiviai buvo priversti kęsti šaltį. Žinoma, tokiu atveju būna neužtikrinamas ir keleivių saugumas – o vienas iš jų, prieš įspėdamas vairuotoją, spėjo neįprastą kelionę įamžinti vaizdo įraše.

„Autobusas važiuoja atsilapojęs duris kaip vasarą!“, – rašo socialiniame tinkle „Facebook“ vaizdo įrašą paskelbęs autorius.


  2017-10-20

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt