P0

Kriminalai ir nelaimės

Pavogė daiktų ir pinigų už 10,5 tūkst. eurų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-10-20


Ketvirtadienį vakarop į Klaipėdos policiją kreipėsi 72 metų senjorė, gyvenanti Virkučių g. Moteris pranešė, jog spalio 19 d. apie 16.00 val. grįžusi namo aptiko, kad išdaužtas rūsio durų stiklas. Klaipėdietė namuose pasigedo keturių aukso žiedų, dviejų aukso grandinėlių, vyriško laikrodžio bei 5000 eurų grynųjų. Vagys nugvelbė ir moteriškus audinės kailinius. Padarytą žalą klaipėdietė įvertino 10 560 eurų.

Palmiros Mart nuotr.

Ketvirtadienį apvogtas ir kretingiškio baigiamas renovuoti namas Taikos gatvėje. 38 metų vyras  pareigūnams papasakojo, jog grįžęs namo aptiko išlaužtą plastikinį langą, per kurį vagys pateko į renovuojamo namo vidų ir pavogė  benzininį pjūklą „Stihl“, vertą 400 eurų, kampinį šlifuoklį, kurio vertė 300 eurų, ir kitus įrankius. Vyras teigia patyręs 890 eurų nuostolių.

Jau po darbo valandų, apie 19.20 val. policija gavo pranešimą, kad į vieno prekybos centro aikštelę automobilį atvairavo, kaip įtariama, neblaivus asmuo. Pareigūnai patikrino nurodyto „KIA Sorento“ automobilio vairuotoją ir 44 m. vyrui nustatė 2,07 prom. girtumą. Negana to, nuvežtas į ligoninę kraujo mėginiui paimti, neblaivus vairuotojas, vengdamas atsakomybės už padarytą pažeidimą, dar pasiūlė Kelių policijos pareigūnui 1000 eurų kyšį, kad šis neatliktų savo tiesioginių pareigų. Vairuotojui dabar teks atsakyti ir už pareigūno papirkimą. Vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

 


  2017-10-20

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt