P0

Sportas

Klaipėdoje – Lietuvos vyrų rankinio rinktinė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-10-22


Kitą savaitę Klaipėdoje stovyklaus Lietuvos vyrų rankinio rinktinė.

Jos sudėtyje – ir “Dragūno” vyrai: Gintaras Cibulskis, Lukas Simėnas, Laurynas Palevičius. Tikėtina, kad galimybę žaisti rinktinėje turės ir dragūniečiai Lukas Juškėnas, Karolis Bliuvas, Gabrielius Virbauskas, Benas Vaicekauskas.

Klaipėdoje vyks draugiškos Lietuvos rinktinės ir Klaipėdos “Dragūno” rungtynės. rkdragunas.lt

Antradienį, spalio 24 d., 19 val., sporto salėje Taikos pr. 61A vyks draugiškos Lietuvos rinktinės ir Klaipėdos “Dragūno” rungtynės.

Po pasiruošimo rinktinė vyks į Lenkiją, kur dalyvaus turnyre, skirtame pasirengti kitų metų pradžioje vyksiančiam atrankos į 2019 metų pasaulio rankinio čempionatą pirmajam etapui. Turnyre Lenkijoje Lietuvos rinktinė susitiks su Lenkijos, Slovakijos ir Rusijos antrosios sudėties rinktinėmis.

2018 m. sausio 12-14 dienomis Klaipėdoje, “Švyturio” arenoje, vyks pirmasis atrankos į 2019 m. pasaulio čempionatą etapas. Per tris dienas bus sužaista šešetas rungtynių. Tarpusavyje kovos antrame pogrupyje esančios Lietuvos, Latvijos, Izraelio ir Gruzijos vyrų rankinio rinktinės.


  2017-10-22

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt