P0

Sportas

Sezoną pergale pradėjo ir Klaipėdos rankininkės

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-10-22


Naująjį sezoną rungtynėmis namuose pradėjo Klaipėdos moterų rankinio komanda „Dragūnas-Viesulas“. Pirmoje šalies moterų rankinio lygoje rungtyniaujančios klaipėdietės rezultatu 35:29 (20:11) nugalėjo Utenos DSC komandą.

RK “Dragūnas” nuotr.

Nuosekliai žaidusios „Dragūno-Viesulo“ rankininkės lengvai pelnė įvarčius ir didino persvarą. Rungtynių metu uostamiesčio komanda pirmavo ir 10-12 įvarčių: 19:9, 28:17, 32:20. Antrojo kėlinio antroje pusėje atjaunėjusi „Dragūno-Viesulo“ ekipa sulėtino tempą ir uteniškės atotrūkį sumažino. Vis dėlto pasivyti aikštelės šeimininkių Utenos rankininkės nesugebėjo.

Klaipėdos komandoje rezultatyviausiai žaidė 9 įvarčius (3 iš 7 m) pelniusi Austėja Rimkutė, 6 įmetė Ugnė Kavalenkaitė, 4 pridėjo Dovilė Kasparavičiūtė.

Utenos ekipos lydere buvo net 15 įvarčių (2 iš 7 m) įmetusi Karolina Čekuolytė, 7 pelnė Eimantė Zenkovaitė.

„Dragūno-Viesulo“ vyr. trenerė Daiva Pakulienė sakė, kad pastaruosius du sezonus aukščiausios Lietuvos moterų rankinio lygos bronzos medalius iškovojusiai komandai šį sezoną teks rungtyniauti žemesnėje, pirmoje lygoje.

„Pasikeitė apie 70 procentų komandos žaidėjų, į užsienį išvyko komandos lyderės sesės Brigita ir Roberta Ivanauskaitės. Esame iš esmės atsinaujinusi ir gerokai pajaunėjusi komanda. Po praėjusio sezono komandoje liko tik šešios merginos, kitos žaidėjos – jaunosios „Viesulo“ sporto centro auklėtinės. Kolektyvas dar bando susižaisti, įsijausti. Pirmosiose rungtynėse, kaip ir reikėjo tikėtis, buvo ir gerų, ir blogų momentų, senoji karta bando susižaisti su naująja“, – komentavo D. Pakulienė.

2017-2018 m. sezoną Klaipėdos „Dragūnas-Viesulas“ dėl nugalėtojų vardo ir galimybės pereiti į aukščiausią šalies lygą konkuruos su šešiomis ekipomis: šiandien įveikta Utenos DSC, Alytaus „SRC-Margiris“, Kauno „ACME-Žalgiris-2“, Kauno r. „SM-Garliava“, Šiaulių sporto gimnazijos „SM-Dubysa“ ir Molėtų SC/SK.

„Bandysime savo jėgas. Pirmą vietą pirmoje lygoje užėmusi komanda kitą sezoną galės pretenduoti į vietą aukščiausioje lygoje. Iš viso yra septynios komandos, kol kas teko susipažinti tik su varžovių komandų sudėtimis, todėl negaliu pasakyti, kaip su jomis seksis žaisti. Varžovės įvairios – pradedant solidesnio amžiaus žaidėjomis, baigiant itin jaunomis, gimusiomis 2005 metais. Mūsų šio sezono tikslas yra kuo labiau patobulėti ir užimti pirmąją vietą. Turime tokią galimybę ir norime ja pasinaudoti“, – pabrėžė D. Pakulienė.

Pasak jos, anksčiau žaidimo ašis buvo sesės Ivanauskaitės, dabar žaidimo taktika bus dėliojama remiantis senbuvėmis: Austėja Rimkute, Akvile Tolvaišaite, Ugne Kavalenkaite, Deimante Briedyte, Dovile Kasparavičiūte. Dar viena senbuvė – vartininkė Jovita Mikalauskienė.

Jauniausios komandos žaidėjos – keturiolikmetė Meda Budrytė, penkiolikmetės Raminta Ramanauskaitė, Rūta Švanytė, Donata Paulina Moorhaj, Paulina Griučkaitytė. Tai perspektyvios sportininkės, kurios jau dabar yra Lietuvos U17 rinktinės narės.


  2017-10-22

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt