P0

Kriminalai ir nelaimės

Suimtas vaikinas, socialiniuose tinkluose platinęs kanapes

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-10-24


Klaipėdos Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (KPONTV) pareigūnai sulaikė, kaip įtariama, kanapes dideliais kiekiais platinusį asmenį.

22 metų amžiaus klaipėdietis sulaikytas spalio pradžioje. Asmens kratos ir kratos gyvenamojoje vietoje metu pas sulaikytąjį teisėsaugininkai aptiko daugiau nei 30 lankstinukų su pardavimui paruoštais kvaišalais.

Tyrėjai nustatė, kad narkotikai buvo platinami pasinaudojant socialiniais tinklais. Įtariamasis laikėsi konspiracijos – susvertas ir į foliją susuktas kanapes jis slėpė mieste, prie geležinkelio bėgių, o didesnius narkotikų kiekius – miške Klaipėdos rajone, ties Kairių k. Būtent ten policijos pareigūnai ir surado apie 1 kg kvaišalų.

2017 m. vasario mėn. asmuo jau buvo patrauktas baudžiamojon atsakomybėn už neteisėtą disponavimą narkotikais. Tąkart teismas paskyrė jam 229 Eur baudą.

Sulaikytajam pareikštas įtarimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis dideliais kiekiais turint tikslą jas platinti. Jis suimtas vienam mėnesiui. Prokuroro sprendimu laikinai apribotos įtariamojo nuosavybės teisės į galimai nusikalstamu būdu gautas lėšas, praneša Klaipėdos AVPK.


  2017-10-24

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt