Suimtas vaikinas, socialiniuose tinkluose platinęs kanapes

Kriminalai ir nelaimės
Avatar photoAtvira Klaipėda
2017-10-24

Klaipėdos Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (KPONTV) pareigūnai sulaikė, kaip įtariama, kanapes dideliais kiekiais platinusį asmenį.

22 metų amžiaus klaipėdietis sulaikytas spalio pradžioje. Asmens kratos ir kratos gyvenamojoje vietoje metu pas sulaikytąjį teisėsaugininkai aptiko daugiau nei 30 lankstinukų su pardavimui paruoštais kvaišalais.

Tyrėjai nustatė, kad narkotikai buvo platinami pasinaudojant socialiniais tinklais. Įtariamasis laikėsi konspiracijos – susvertas ir į foliją susuktas kanapes jis slėpė mieste, prie geležinkelio bėgių, o didesnius narkotikų kiekius – miške Klaipėdos rajone, ties Kairių k. Būtent ten policijos pareigūnai ir surado apie 1 kg kvaišalų.

2017 m. vasario mėn. asmuo jau buvo patrauktas baudžiamojon atsakomybėn už neteisėtą disponavimą narkotikais. Tąkart teismas paskyrė jam 229 Eur baudą.

Sulaikytajam pareikštas įtarimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis dideliais kiekiais turint tikslą jas platinti. Jis suimtas vienam mėnesiui. Prokuroro sprendimu laikinai apribotos įtariamojo nuosavybės teisės į galimai nusikalstamu būdu gautas lėšas, praneša Klaipėdos AVPK.

Žymos: |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Kriminalai ir nelaimės

Už iš Ispanijos pargabentus 22 kg kanapių - teisiamųjų suolas

Klaipėdos apygardos prokuratūra praneša teismui perdavusi baudžiamąją bylą, kurioje 44 metų plungiškis kaltinamas kontrabanda iš Ispanijos pargabenęs labai didelį kiekį ...
2024-05-06
Skaityti daugiau

Kriminalai ir nelaimės

Už 16-metei parduotas kanapes laisvės gali netekti ilgiems metams

Klaipėdos apygardos prokuratūra praneša baigusi ikiteisminį tyrimą ir teismui perdavusi baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai dėl labai sunkaus nusikaltimo – narkotinių ...
2024-04-11
Skaityti daugiau

Kriminalai ir nelaimės

Į namą šaudęs klaipėdietis įkliuvo ir dėl narkotikų

Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos miesto rūmuose kitą savaitę bus pradėta nagrinėti baudžiamoji byla, kurioje anksčiau teistas klaipėdietis Deividas Skrodenis kaltinamas ...
2024-04-02
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This