Menų akademijoje – „Atviras teatras 24“

Švietimas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2017-10-25

Spalio 26–27 dienomis Klaipėdos universiteto Menų akademijoje vyks kultūrinės edukacijos – teatrinio veiksmo projektas „Atviras teatras 24“. Šį tęstinį projektą, iš dalies finansuojamą Lietuvos kultūros tarybos, rengia Menų akademijos Teatro katedra ir Plungės kultūros centras.

Šiemet projekto veiklose dalyvaus 60 jaunų žmonių iš Plungės, Molėtų, Šiaulių, Anykščių, Šilutės, Rietavo, Jurbarko, Akmenės rajonų bei Šiaulių ir Klaipėdos miestų.

Organizatorių nuotr.

Unikalus projektas „Atviras teatras 24“ – tai ne tik puiki galimybė jaunimui artimiau susipažinti su teatro meno universitetinėmis studijomis, naujausiomis teatro metodikomis, bet ir regionuose gyvenantiems jauniems žmonėms mokytis iš patyrusių aukštos kvalifikacijos teatro pedagogikos meistrų. Visi projekto dalyviai, besidomintys teatro menu, bus interaktyviai supažindinami su būsima aktoriaus ir režisieriaus profesija, pasirengimo jai ypatybėmis ir studentiško gyvenimo savitumu.

Vykdant projektą, jo dalyviai net dviem dienoms „pasiners“ į tikrą teatro studentų gyvenimą: dalyvaus paskaitose, pokalbiuose, diskusijose, teatrinių improvizacijų ir kūrybinių studentų darbų pristatymo vakare, susitiks su dėstytojais, kartu su profesionaliais aktoriais ir studentais rengs bendrus kūrybinius darbus. Be to, dalyvaus teatralizuotose ekskursijose po Menų akademiją, bendraus su studentais, virs studentišką sriubą. Menų akademijos Teatro katedros   bendruomenė šio projekto dėka palaiko nuolatinį ryšį su regiono jaunimu, skatina jo kūrybiškumą, domisi jo poreikiais ir lūkesčiais.

Projekto veiklos prasidės spalio 26 d., 9.40 val., Klaipėdos universiteto Menų akademijos mokomajame teatre (K. Donelaičio g. 4, Klaipėda) dalyvių susitikimu su Teatro katedros vedėja doc. dr. Danute Vaigauskaite ir pokalbiu apie teatro meną su aktoriumi, režisieriumi prof. Valentinu Masalskiu. Projekto dalyviai savo viešnagę Teatro katedroje baigs spalio 27 d., 14 val., pokalbiu-refleksija ir baigiamųjų kūrybinių darbų, sukurtų vykdant projektą, pristatymu.

Žymos: |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAIPin It on Pinterest

Share This