P0

Miestas

Mokymai daugiabučių bendrijų nariams

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-10-25


Klaipėdos miesto savivaldybės administracija kviečia į mokymus daugiabučių gyvenamųjų namų butų ir kitų patalpų savininkų bendrijų organų narius: pirmininkus, valdybos narius, revizijos komisijos narius.

Mokymai vyks lapkričio 7 d. 13.00–17.00 val. (5 akademinės valandos su pertrauka) Klaipėdos miesto savivaldybės Tarybos posėdžių salėje, III aukšte, 322 kab.  (Liepų g. 11, Klaipėda)

Martyno Vainoriaus nuotr.

Mokymų dalyvių skaičius ribotas, todėl būtina išankstinė registracija elektroniniu paštu algirdas@lsa-mkc.lt (prašoma užpildyti dalyvio anketą). Telefonas suderinimui +370 662 095 16.

Registracija vykdoma iki lapkričio 3 d.

Programa:

 1. Efektyvus susirinkimų vedimas, konfliktinių situacijų valdymas, ginčų sprendimas daugiabučių gyvenamųjų namų butų ir kitų patalpų savininkų bendrijose.
 2. Daugiabučių gyvenamųjų namų butų ir kitų patalpų savininkų bendrijų valdymo organų ir visuotinio susirinkimo priimtų sprendimų, bendrijos dokumentų įforminimo ir registravimo tvarka.
 3. Remonto darbų, susijusių su privalomaisiais statinių naudojimo ir priežiūros reikalavimais bei nesusijusių su privalomaisiais reikalavimais, nustatymo ir pirkimo organizavimas, sprendimų dėl šių darbų vykdymo priėmimas (pirmininko, valdybos, butų savininkų susirinkimų kompetencija) daugiabučių gyvenamųjų namų butų ir kitų patalpų savininkų bendrijose.
 4. Daugiabučių gyvenamųjų namų butų ir kitų patalpų savininkų bendrijų ūkinė–finansinė veikla, įmokų ir tarifų nustatymas ir patvirtinimas. Revizijos komisijos (revizoriaus) funkcijos atliekant šios veiklos kasmetinius patikrinimus. Praktiniai patarimai revizijos komisijai (revizoriui) į ką atkreipti dėmesį tikrinant bendrijos ūkinę–finansinę veiklą.
 5. Darbo teisės įgyvendinimas (darbo sutarčių sudarymas, vykdymas, nutraukimas) daugiabučių gyvenamųjų namų butų ir kitų patalpų savininkų bendrijose.
 6. Skolų išieškojimas daugiabučių gyvenamųjų namų butų ir kitų patalpų savininkų bendrijose.
 7. Klausimai-atsakymai.

Dalyvio anketos forma

Mokymų paslaugos teikėjas – VšĮ Lietuvos savivaldybių asociacijos mokymo ir konsultavimo centras.


  2017-10-25

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt