P0

Mums rašo

Konstitucijos 25-metį minėjo kartu su moksleiviais

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-10-26


Spalio 25-ąją Lietuvoje buvo minimas Konstitucijos 25-metis. Tądien Klaipėdos Ievos Simonaitytės mokyklos mokiniai lankėsi Klaipėdos miesto savivaldybėje, kur įsikūrusi miesto Taryba ir mero sekretoriatas.

Lilija Petraitienė, Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos narė, mokiniams vedė pilietiškumo pamoką, kurios metu jie pasitikrino ir pagilino žinias apie pagrindinį šalies įstatymą ‒ Konstituciją.

Taip pat apsilankiusieji buvo pavedžioti po Klaipėdos merijos pastatą, supažindinti su jo istorija. Mokiniai turėjo galimybę susitikti su uostamiesčio meru Vytautu Grubliausku.

Klaipėdos Ievos Simonaitytės mokyklos mokiniai prisijungė ir prie akcijos „Konstitucija gyvai“. Istorijos mokytoja Eglė Liaučienė jiems organizavo užsiėmimą „Konstitucija vaiko akimis“. Jo metu mokiniai išsiaiškino, kas yra Konstitucija, kokiomis aplinkybėmis buvo priimtas pagrindinis šalies įstatymas. Užsiėmimo dalyviai, sužinoję ir aptarę, kodėl reikia žinoti įstatymus, kūrė plakatą.

LSDP Klaipėda informacija

 

 


2017-10-26

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt