P0

Švietimas

Už parduotus sumuštinius pirks interaktyvią lentą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-10-27


Penktadienį nuo ankstyvo ryto Litorinos mokyklos koridoriais buvo sunku prasibrauti – čia vyko Sumuštinių diena. Ilgi staliai buvo nukrauti  pačiais įvairiausiais sumuštiniais, pyragėliais ir kitais skanėstais, kuriuos pagamino patys moksleiviai bei jų mamos. Už parduotus sumuštinius surinktos lėšos  bus skirtos interaktyviai ugdymo priemonei įsigyti, kuri labai reikalinga čia besimokantiems  specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems vaikams.

Pro sumuštiniais nukrautus stalus buvo sunku prasibrauti, Palmiros Mart nuotr.

Mokyklos direktorė Edita Andrijauskienė sakė, kad praėjusiais metais Pyragų dienos metu buvo surinkti 255 eurai. Panašią sumą tikimasi surinkti ir  šiemet. Renginyje dalyvavusi uostamiesčio Pedagoginės psichologinės tarnybos direktorė Ulijana Petraitienė žadėjo mokyklai paaukoti solidžią sumą.


  Švietimo vidus

  2017-10-27

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt